$
הייטק והון סיכון

חברת השבבים Hailo הרחיבה את סבב הגיוס שלה ל-21 מיליון דולר

היקף הסבב עמד עד כה על 12.5 מיליון והוא הורחב בעקבות הצטרפות קרן גלורי ונצ'רס הסינית ומשקיעים נוספים. עד כה, השקיעו בהיילו זהר זיסאפל, OurCrowd, גיל אגמון מדלק מוטורס ועוד

הגר רבט 15:0322.01.19
חברת השבבים היילו (Hailo) הודיעה היום (ג׳) על הרחבת סבב A שלה מ-12.5 מיליון דולר ל-21 מיליון, עם ההצטרפות של קרן ההון סיכון הסינית Glory Ventures ומשקיעים נוספים ששמם לא נמסר. בין המשקיעים הקיימים בחברה נמנים זהר זיסאפל (שמכהן גם כיו"ר) קרן OurCrowd, מנכ"ל חברת דלק מוטורס גיל אגמון, קרנות ההשקעות בטכנולוגיות רכב מניב מוביליטי וכן Next Gear, הקרן הנלווית לאקסלרטור טכנולוגיות הרכב Drive. בסך הכל גייסה Hailo יותר מ-24 מיליון דולר.

 

 

ההשקעה הנוכחית תאפשר לחברה להרחיב את שווקי היעד שלה לסין ולהונג קונג, בנוסף לשווקים קיימים באירופה, צפון אמריקה, יפן וקוריאה. את היילו הקימו בפברואר 2017 שלושה בוגרים של יחידת תלפיות: אור דנון (מנכ"ל), אבי באום (סמנכ"ל טכנולוגיות) והדר צייטלין (מנהלת פיתוח עסקי).

 

 

אור דנון, הדר צייטלין ואבי באום אור דנון, הדר צייטלין ואבי באום צילום: ערן טיירי

 

 

ביוני 2018 הודיעה החברה על סבב גיוס ראשון בהיקף של 12.5 מיליון דולר לפיתוח מעבדים שמריצים יכולות AI ומיועדים להתקנים כמצלמות, מחשוב לביש, AR ו-VR, אבל הדגש הוא על שוק הרכב האוטונומי.

 

 

 

"הרחבת סבב הגיוס הראשון שלנו עם צירופה של Glory Ventures לשורת המשקיעים שלנו מחזקת את יכולתנו להביא לשוק את מעבד הלמידה העמוקה החדשני, רב העוצמה והעמיד שלנו המיועד ליישומי קצה, וכן מסייעת לנו לפנות לשווקים האסטרטגיים של סין והונג קונג", מסר אור דנון, מנכ"ל ומייסד משותף של Hailo. "מעבדי ה-Hailo-8 יעזרו לחברות בשווקים רבים להתגבר על המחסומים העצומים בתחומי צריכת ההספק הנמוכה, הגודל הקומפקטי והעלות המשתלמת, שמונעים מהן כעת לפרוס יכולות למידה עמוקה חזקות במוצרי הקצה שלהם".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x