$
הייטק והון סיכון

סקוט גאתרי, ראש חטיבת הענן של מיקרוסופט, יגיע לארץ

גאתרי, סגן נשיא בכיר בענקית התוכנה, ישתתף בפתיחתו הרשמית של ריאקטור תל אביב - מתחם מפגשי חדשנות ועבודה שנועד לתפקד כמרכז לימוד, תרגול והדרכה. "בתל אביב קיימת אקוסיסטם משגשגת, עם קהילת מפתחים מדהימה", אמר

מאיר אורבך 13:2220.01.19

סקוט גאתרי, סגן נשיא בכיר במיקרוסופט וראש חטיבת הענן והבינה המלאכותית של ענקית התוכנה, מגיע השבוע לביקור בישראל. גאתרי מגיע לרגל השקתו הרשמית של ריאקטור ת"א - מתחם מפגשי חדשנות, לימוד ועבודה של החברה.

 

 

יהיה זה השביעי מסוגו שמשיקה מיקרוסופט, ויצטרף לריאקטורים בסן פרנסיסקו, רדמונד, סידני, לונדון וניו יורק. המתחם ישתרע על פני קומה שלמה במרכז החברה ברח' דובנוב 7, ויהווה מקום לימוד ומפגש למפתחים, ויערכו בו סדנאות ומיטאפים.

 

גאתרי באירוע של מיקרוסופט גאתרי באירוע של מיקרוסופט צילום מסך Microsoft

 

 

מיקרוסופט משתמשת בריקאטורים שלה כמרכזים ללימוד ותרגול משאבי למידת מכונה, בינה מלאכותית, מדע נתונים ועוד. כמו כן, משמש המרכז לחיזוק הקשר של מיקרוסופט עם האקוסיסטם המקומית. באירוע פתיחתו, שיתקיים בהמשך השבוע, ישתתפו גם שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, ואסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל מו"פ.

  

 

 

"בתל אביב קיימת אקוסיסטם משגשגת, עם קהילת מפתחים מדהימה", מסר גאתרי. "ואנו שמחים לסייע בעידוד החדשנות הזו, עם מתחם פיזי המעצים חיבור, שיתוף והשראה. לריאקטור יוכלו להגיע מפתחים מקומיים וללמוד על הטכנולוגיה העדכנית ביותר, לבצע סיעור מוחות לפתרון בעייות ולפתח את רשת העמיתים שלהם".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x