מכשירים

תשכחו מהמטען: אפל השיקה סוללה חיצונית נטענת לאייפון XS

הסוללה מוטמעת בכיסוי ייעודי, ונועדה להאריך את זמן השימוש במכשיר בכ-75%; אפל כבר השיקה סוללות שכאלה בסדרות 6 ו-7 של האייפון. ואולם, הסוללה החיצונית פשוטה למראה, ועולה 130 דולר

רפאל קאהאן 12:2316.01.19
אפל השיקה סוללה חיצונית חדשה למכשירי האייפון XS ו-XS מקס שלה. הסוללה ניתנת לטעינה מחדש ומשמשת לגיבוי תוך שהיא מוסיפה כ-75% זמן שימוש בממוצע.

 

 

זו לא הפעם הראשונה שהחברה משיקה סוללות כאלה. האי כבר הציעה אותן בעבר עם מכשירי האייפון 6 ו-7. המהלך של אפל נועד לחסוך לה את הצורך להתמודד עם משתמשים שנפגעים מבעיות סוללה - צרה ידועה במכשירי האייפון לדורותיהם; הסוללה החיצונית פשוט תצמצם את שחיקת הסוללה המובנית. זמני הסוללה של מכשירי אפל נוטים להיות קצרים משל מתחרים מבית וואווי וסמסונג, שמכשירי הדגל שלהן יכולים לפעול גם יומיים ללא טעינה, בשימוש סביר.

 

 

 

מארז הסוללה החדש של אפל מארז הסוללה החדש של אפל

 

 

מארזי הסוללה החדשים לא כוללים הברקות עיצוביות ונראים פשוטים מאוד, אבל יוכלו להאריך את משך השימוש בטלפון ולחסוך את הצורך בהחלפת סוללה פנימית - פעולה שמצריכה ביקור במעבדה.

 

 

 

קטגוריית המוצרים הנלווים של אפל, אליה משתייכים מוצרים כגון הסוללה החיצונית הזו, הפכה לאחת מהרווחיות עבור החברה. היקף ההכנסות ממנה ברבעון הרביעי האחרון עמד על כ-4.2 מיליארד דולר, זינוק של 31% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x