$
מכשירים ומדריכים

מגילת המובייל: LG מפתחת סמארטפון עם מסך מתגלגל

הטלפון יורכב משני גופים, ביניהם מסך נגלל שיציג מידע בצורה שונה בהתאם להיקף השליפה של המשתמש. הוא יצויד גם ביכולות אודיו מתקדמות ובמצלמת תלת ממד; לפי הערכות, ייחשף השנה ויתחרה בגלקסי F של סמסונג

רפאל קאהאן 17:2801.01.19

וואווי וסמסונג נערכות לחשיפת סמארטפונים היברידיים השנה - טלפונים בעלי מסך גמיש שמתקפל; עתה נודע שגם LG מתקדמת בתחום זה, ובגישה שונה: טלפון בעל מסך שמתגלגל ומורכב משני גופים שנפרשים כמגילה.

 

 

אתר LetsGoDigital ההולנדי חשף את הפיתוח, שבמסגרתו הוגש פטנט המתאר סמארטפון שיצויד במספר מצלמות שמסוגלות לסרוק עצמים בתלת ממד, ויכולות אודיו מתקדמות. הממשק שלו יהיה ייחודי, והמסך יציג מידע בהתאם להיקף השליפה של המשתמש: אם יישלף מעט, יציג רק קיצורי דרך ואייקונים, אם ייפתח עוד קצת יראה גם אפליקציות בשימוש תדיר, ואם ייפרש במלואו יציג ממשק מערכת הפעלה מלא.

 

הפטנט של LG שהגיע לידי LetsGoDigital הפטנט של LG שהגיע לידי LetsGoDigital

 

 

המכשיר כולל מצד אחד כפתור בית או שליטה ומצידו השני מסך משני ובו מוצגים השעה, הסוללה והתראות נוספות. בנוסף מסמכי הפטנט מדברים על סטיילוס מובנה. תצורה זו נחשבת ייחודית בתחום: עד כה העדיפו היצרניות להציג מכשיר דמוי ספר מתקפל כפי שחשפה סמסונג עם הגלקסי X במהלך כנס המפתחים האחרון שלה.

 

 

 

מסכים גמישים כמו אלה שנדרשים בתצורה הזו אינם חדשים וגרסאות שלהם כבר הוצגו לפני כשנתיים ויותר בידי כל יצרני המסכים הגדולות. ל-LG יש פעילות ייצור מסכים ענפה, ויתכן שהפיתוח הזה נועד לשפר את מיתוג חטיבת המסכים שלה ולא לכבוש את שוק המובייל, בדומה להערכות בנוגע לאסטרטגיית סמסונג ופעילות המסכים המתקפלים שלה. לפי הדיווח, החברה צפויה להציג את המכשיר כבר השנה, ולפי הערכות, יעלה 1,500 דולר ויותר, בדומה למכשירים היברידיים אחרים

בטל שלח
    לכל התגובות
    x