$
אינטרנט

אמזון: שברנו את שיא כל הזמנים בעונת הקניות האחרונה

החברה לא חשפה מספרים, אך דיווחה שהמכירות צמחו משמעותית בתקופת השופינג שקדמה לחג המולד. בין מוצרי האלקטרוניקה הנמכרים ביותר נמנו רמקולי האקו דוט של החברה, טלוויזיות סמסונג, אייפדים ומדפסת תמונות ניידת של HP

עומר כביר 09:5827.12.18
עונת הקניות האחרונה שברה באמזון את שיאי המכירות של כל הזמנים - כך הודיעה הלילה ענקית הסחר המקוון. אמזון לא מפרסמת נתונים כספיים על היקפי מכירות, או אפילו מוסרת מספרים מדויקים של מוצרים שנמכרו, אך ההודעה השנתית שמפרסמת החברה עם תום עונת הקניות שלפני חג המולד מספקת הצצה למגמות שאייפנו את רכישות הצרכנים.

 

 

לפי הודעה לעיתונות שפרסמה החברה, בין המוצרים הנמכרים ביותר השנה היו רמקולי אקו דוט החדשים, פריטים מסדרת הבובות L.O.L. Surprise!, בגדים של מותג האופנה Carhartt, ואוזניות אלחוטיות של Bose.

 

רמקול האקו דוט של אמזון רמקול האקו דוט של אמזון צילום: אמזון

 

 

מוצרים מתוצרת אמזון היו רבי מכר והחברה אומרת שהיקף המכירות גדל במיליוני יחידות בהשוואה לשנה שעברה. המוצרים הנמכרים ביותר השנה מתוצרת אמזון היה האקו דוט, הפייר TV סטיק ורמקול האקו. במקביל, ליין מוצרים אקו לילדים, שכולל את האקו דוט קידס וטאבלטי פייר קידס, רשם שיא מכירות עונתי.

 

 

הגידול במכירות של רמקולי אקו הביא גם לגידול בשימוש באלקסה. לדברי אמזון, במהלך עונת הקניות לקוחות השתמשו באלקסה כדי להאזין למאות מיליוני שעות של מוזיקה (השיר המבוקש ביותר היה All I Want for Christmas is You של מריה קארי), ביקשו ממנה להדליק את אורות החג עשרות מיליוני פעמים, הפעילו באמצעותה יותר מ-100 מיליון טיימרים וביקשו ממנה לסייע אלפי פעמים בהכנת קוקטיילים.

 

בין מוצרי האלקטרוניקה הנמכרים ביותר נמנו אוזניות QuietComfort 35 של Bose, טלוויזיית 4K של סמסונג בגודל 65 אינץ', האייפד של אפל, שקע חכם מתוצרת Wemo, מיקרופון USB של Blue Yeti, מצלמת אבטחה ביתית חכמה של Wyze ומדפסת תמונות ניידת של HP.

 

 

 

"העונה הזו היתה הטובה ביותר שלנו עד עתה", אמר מנהל חטיבת הצרכנים הגלובלית של אמזון, ג'ף ווילק, בהודעה לעיתונות. "בארה"ב לבדה, יותר ממיליארד פריטים נשלחו בחינם באמצעות אמזון פריים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x