$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Avanan גייסה 25 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה גמישה במיוחד לאבטחת שירותי שיתוף ענניים, שמספקת כיום הגנה ליותר ממיליון משתמשי קצה. בסבב הגיוס השתתפו הקרנות סטייג'וואן ונצ'רס, מאגמה וגרינפילד

הגר רבט 16:0017.12.18
חברת אבטחת המידע עבענן (Avanan) הודיעה היום (ב׳) על השלמת סבב גיוס שני של 25 מיליון דולר מהמשקיעים הקיימים: קרן סטייג'וואן ונצ'רס, מאגמה ונצ'ר פרטנרס וגרינפילד (השלוחה הישראלית של קרן TPG). בכך מגיע סך ההון שגייסה החברה ל-41 מיליון דולר.

 

 

עבענן הוקמה ב- 2014 על ידי גיל פרידריך (מנכ״ל), רועי רותם (סמנכ״ל מוצר), אבי זלוביץ׳ (סמנכ״ל טכנולוגיות) ומייקל לנדאו (סמנכ״ל פיתוח עסקי) והיא מעסיקה היום כ-60 עובדים, מחציתם בישראל. עבענן מספקת לשירותי שיתוף ענניים אבטחה מפני מתקפות פישינג ואחרות. הפלטפורמה שלה מיוחדת ביכולתה לאפשר ללקוח לבחור באיזו טכנולוגיית אבטחה להשתמש, מתוך הטכנולוגיות של החברות המובילות בתחומיהן, בהתאם לצרכיו.

 

גיל פרידריך, מנכ"ל ומייסד החברה גיל פרידריך, מנכ"ל ומייסד החברה צילום: יח"צ Avanan

 

 

מהחברה נמסר כי במהלך השנה האחרונה הגדילה את מספר לקוחותיה פי עשרה, וכיום מספקת הגנה ליותר ממיליון משתמשי קצה. בין לקוחותיה חברות וארגונים ממשלתיים בגדלים שונים, החל מחברות עם כמה עשרות משתמשים ועד לחברות Fortune 500. עבענן מוכרת את מוצריה ישירות ודרך הסכמי הפצה (OEM) עם כמה מהחברות הגדולות בעולם בתחום אבטחת המידע.

 

גיל פרידריך, מייסד ומנכ"ל עבענן, מסר בעקבות הגיוס: "חברות שמשתמשות בשירותי מייל ושיתוף מבוססי ענן מגלות במהירות שהאקרים מצליחים לעקוף את האבטחה הבסיסית שהשרות מספק. לפני עבענן, הדרך היחידה של הארגון להוסיף להגנה שנותן ספק הענן היתה לפנות לאחת מחברות אבטחת המייל הוותיקות שניסו להתאים את שרות הפרוקסי שלהן לענן. עבענן פיתחה גישה שונה לחלוטין ע"י חיבור ישיר לענן - אנחנו לא רק מותקנים במהירות ובקלות רבה יותר, אלא גם מזהים וחוסמים התקפות ששירותי אבטחה אחרים שמוגבלים רק למייל פשוט לא רואים".

 

 

 

יהודה דורון, מייסד ושותף מנהל בגרינפילד מסר: "אנחנו בעיצומו של תהליך שבסופו כל החברות יעברו להשתמש במייל ואפליקציות שיתוף מבוססי ענן וכל חברה תצטרך לאבטח את השירותים הארגוניים עם פתרון מהסוג שמספקת חברת עבענן, ממש כפי שהיום כל חברה מתקינה אנטי וירוס על כל מחשבי הווינדוס של הארגון".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x