$
חדשות טכנולוגיה

סקודה מרחיבה את שיתופי הפעולה שלה עם סטארט-אפים בישראל

החברה הכריזה על שותפויות עם Chakratec שמפתחת טכנולוגיה לטעינה מהירה ויעילה של סוללות, עם Anagog שמנתחת נתוני מובייל ללמידה על דפוסי נסיעה, ועם UVeye שפיתחה מצלמה שסורקת כלי רכב ומגלה תקלות וליקויים

מאיר אורבך 15:4629.11.18

חברת סקודה מרחיבה את שיתוף הפעולה שלה עם חברות סטארט-אפ ישראליות מתחום טכנולוגיותהרכב. החברה הודיעה היום (ה') על שת"פ עם חברת Chakratec, שעוסקת בטעינה חשמלית, עם חברת Anagog בה השקיעה בעבר, ועם UVeye, שמשתמשת במצלמות לסריקה כללית של הרכב. מהחברה נמסר שחלק מהטכנולוגיות שפותחו כבר נבחנות בפריסה בשטח.

 

 

אנדרה והנר, מנהל תחום פיתוחי הדיגיטל בחברת סקודה, הדגיש: "הודות למעורבות המוגברת שלנו בישראל, אנו מקבלים עמדת פתיחה טובה לגישה לטכנולוגיות עתידיות. אנו מאתרים שם טכנולוגיות בדרגת בשלות גבוהה, שאותן אנו בודקים באמצעות שותפויות אסטרטגיות. באופן זה אנו מיישמים את פתרונות הניידות הטובים ביותר והחדשניים ביותר, ומספקים ללקוחותינו ערך אמיתי".

 

ברנרד מאייר, מנכ"ל סקודה העולמית ברנרד מאייר, מנכ"ל סקודה העולמית צילום: גדי סיארה

 

 

Chakratec פיתחה טכנולוגיה לאחסון אנרגיה קינטית בעוצמה גבוהה, ללא הגבלת מחזורי טעינה ופריקה. על ידי הגברה וייצוב של רשת החשמל, Chakratec מאפשרת פריסה של עמדות טעינה מהירות - כמעט בכל מקום, ללא צורך לשדרג את התשתית, ובכך מפחיתה את הסיכון הכלכלי של פריסת עמדות טעינה מהירות עבור כלי רכב חשמליים.

 

ביולי השנה רכשה סקודה אחזקה בחברת אנגוג, שמעבדת נתונים מיותר מ-100 יישומי סמארטפונים עם עד 10 מיליון משתמשים פעילים בחודש באמצעות בינה מלאכותית ולאחר מכן מחשבת דפוסי ניידות. על ידי השימוש בטכנולוגיה זו, רוצה סקודה להציע שירותים כהמלצות לגבי מקומות חניה. בנוסף, תוכל סקודה להציע כך שירותים משופרים במרכזי השירות שלה והצעות ביטוח מותאמות אישית.

 

 

 

חברת UVeye מאפשרת לסרוק כלי רכב ולזהות נזקים וחריגות, ולייצר תמונה תלת-ממדית ברזולוציה גבוהה בתוך שניות. המוצר שלה מאפשר לשפר בטיחות רכב בעת קליטתו בסוכנויות, מוסכים, חברות השכרת רכב או חברות ליסינג, והיא תתחיל בקרוב לפעול בצ'כיה. סקודה שוקלת גם לבחון טכנולוגיה זו בקו הייצור שלה כדי לזהות פגמים או חריגות לפני שהם מגיעים לצרכנים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x