שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

אינסטגרם מפתחת "קניון אישי" לכל גולש ברשת החברתית

החברה מפתחת ממשק ייעודי בו יוכלו משתמשים לאסוף מותגים ומפרסמים שמצאו חן בעיניהם - ולקנות מוצרים ישירות מהפיד. בנוסף, בוחנת החברה שינויי עיצוב בתצוגת העוקבים, כדי לאוורר את הממשק ולפנות מקום לכפתורי קניות

רפאל קאהאן 14:0422.11.18

אינסטגרם תאפשר לכל משתמש לבנות לו "מרכז קניות", בהתבסס על היצע המוצרים שבין עמודיה - כך סיפרה לילה אמג'די, מנהלת המוצר בחטיבת הקניות של הרשת החברתית, בראיון לאתר the Verge. החברה, שמייסדיה פרשו וקיבלה מנהיג חדש בחודש שעבר, נמצאת בדרכה לקבל  מרחב האפליקציה לזירה מסחרית.

 

 

אינסטגרם מבוססת על חוויה ויזואלית, כך שקל לגולשים להתייחס למה שהם רואים ולרשת החברתית - להבין מה צד את עיני הקהל. גם יותר קל להבין מה עשוי למשוך את העניין של המשתמש. אינסטגרם צפויה לבנות ממשק ייעודי לקניות, בו יוצגו סוחרים וקטגוריות שעניינו את הצופה.  

 

 

חנות אינסטגרם חנות אינסטגרם צילום: researchsnipers

 

 

אמג'די הסבירה שדפוסי הרכישה באינסטגרם נעים בין מעקב אחרי מותגים אהובים, תיוג של חברים כשנתקלים במוצר מעניין או חיפוש יזום אחר מוצרים שמופיעים בתמונות ושמתויגים בהן. ולכן, לדבריה, מנסה החברה למסד את השימוש הזה ולאפשר לקהל ליצור לו רשימות מותגים ומוצרים.

 

אינסטגרם מפתחת כבר זמן מה תשתית בשם IG Shopping, שתאפשר לסוחרים למכור ישירות מתוך הרשת עצמה. אחד השינויים העיצוביים התומכים בכך הוא בפרופיל, שיאפשר למשתמשים עסקיים להוסיף כפתורי "חנות" או "רכישה" שמאפשרת למשתמשים לרכוש ישירות. לשם כך, בוחנת אינסטגרם עיצוב קצת שונה של שורת העוקבים והתגובות, כדי לאוורר את הממשק ולהשאיר מקום לכפתורי קניות.

 

 

 

עבור הסוחרים, מהווה אינסטגרם גם כלי לבינה עסקית: בדומה ל-Choosy, ניתן להשתמש ברשת החברתית לזיהוי תחרות, טרנדים ומגמות, במתארים שנוסו ונבחנו בקטגוריית האופנה העילית למשל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x