שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

תקלה נרחבת בפייסבוק ובאינסטגרם

גולשים בארץ ובעולם מתלוננים על קשיים שונים ומגוונים בהפעלת שתי האפליקציות ואתר הרשת החברתית, ובשימוש איטי במיוחד במקרים בהם הצליחו להיכנס. פייסבוק טרם הגיבה בנושא

שירות כלכליסט 17:0020.11.18

גולשים בארץ ובעולם מתלוננים על תקלה באפליקציות פייסבוק ואינסטגרם ובאתר הרשת החברתית: חלק מהמשתמשים לא מצליחים להיכנס לאפליקציות, שתקועות על מסך הטעינה שלהן, בעוד אחרים התלוננו על פעולה איטית במיוחד.

 

לפי אתר DownDetector המנטר זמינות שירותים מקוונים, הליקויים דווחו לראשונה לפני כשעה, בחוף המזרחי של ארה"ב ובמרכז אירופה - בדגש על הונגריה וצ'כיה. תוך זמן קצר הופיעו תלונות גם משאר ארה"ב, מדרום אמריקה ומדרום מזרח אסיה.

 

תקלה בפייסבוק תקלה בפייסבוק צילום: שאטרסטוק

 

 

התלונות מגוונות: בעוד חלק מהגולשים טענו שרכיבים בתוך אתר פייסבוק - למשל, תוכנת הצ'ט מסנג'ר - פועלים כשורה אך שאינם מצליחים לרענן את הפיד, טענו אחרים שאין ביכולתם לפרסם תוכן.

 

גם אפליקציות השירותים הציגו ליקויים משתנים, מחוסר יכולת לצפות בסטוריז ועד קריסה של היישומים. לעומתם, מספר משתמשים - בעיקר בארה"ב - דיווחו שאפליקציות פייסבוק ואינסטגרם פועלות אצלם כשורה, בעוד רק גרסאות הווב הן הבעיתיות.

 

 

 

 

 

ביממה האחרונה חלו מספר תקלות מקומיות בפייסבוק, בעיקר בארה"ב, והליקוי הנוכחי מהווה עבורן - שהגיע גם למדינות נוספות. גולשים רבים התלוננו על כך בטוויטר, תוך פרסום ממים מתאימים.

 

 

 

עדיין לא ידוע מה גרם לתקלה, ופייסבוק טרם הגיבה רשמית בנושא. הרשת החברתית חוותה מספר תקלות מקומיות השנה, לצד תקלה בינלאומית בולטת בפברואר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x