שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

אינסטגרם מנקה אורוות: תמחק לייקים, עוקבים ותגובות פיקטיביים

החברה הודיעה שתפעל ביתר שאת נגד חברות שמאפשרות למשתמשים פרטיים ועסקיים לנפח מלאכותית את הלייקים, התגובות והעוקבים שלהם. אינסטגרם פיתחה כלי אוטומטי שמסוגל לזהות את פעילות הזייפנים, תזהיר משתמשים מפניה ותמחק תוכן שפורסם

עומר כביר 10:0220.11.18
אינסטגרם תתחיל להסיר לייקים, עוקבים ותגובות מזויפות מחשבונות של אנשים שעושים שימוש באפליקציות צד ג' כדי לייצר אותם - כך הודיעה אמש (ב').

 

 

"לאחרונה, ראינו חשבונות שעושים שימוש באפליקציות צד ג' כדי להגדיל באופן מלאכותי את הקהל שלהם", נמסר מאינסטגרם בהודעה לעיתונות. "כל יום, אנשים באים לאינסטגרם בשביל אינטראקציות אמיתיות. זו האחריות שלנו לוודא שחוויות לא-אותנטיות לא ישבשו את החוויות הללו. התנהגות מסוג זה רעה לקהילה, ואפליקציות צד ג' שמייצרות אותה מפירות את תנאי השימוש".

 

 

 

זיופים? לא אצלנו. אינסטגרם זיופים? לא אצלנו. אינסטגרם צילום: instagram

 

 

האפליקציות האמורות פועלות באמצעות יצירת רשת של חשבונות אמיתיים בקרב משתמשים שהתקינו אותן, שמגיבים, נותנים לייק ועוקבים זה אחרי זה באופן אוטומטי, מבלי שבעלי החשבונות השונים מכירים זה את זה. לדברי אינסטגרם, היא יצרה כלי למידת מכונה שיאפשרו לה לזהות חשבונות שעושים שימוש בשירותים הבעיתיים ולהסיר את הלייקים והעוקבים המזויפים.

 

חשבונות שמשתשמים בשירותים אלו יקבלו הודעה באינסטגרם על הסרת הלייקים, העוקבים והתגובות המזויפים שחשבונם נתן לחשבונות אחרים. בנוסף הם יתבקשו לשנות את הסיסמה שלהם. "אנשים שעושים שימוש באפליקציות אלה משתפים את שם המשתמש והסיסמה שלהם, והאפליקציות עושות שימוש בחשבונות שלהם לייצור הלייקים, המעקבים והתגובות המזויפים. לא רק שזה מכניס התנהגות רעה לאינסטגרם, זה כמה הופך את החשבונות לפחות מאובטחים", נמסר.

 

 

 

לדברי אינסטגרם, חשבונות שימשיכו לעשות שימוש באפליקציות האסורות עלולים לסבול מסנקציות שונות, כמו הגבלת הגישה לתכונות מסוימות באפליקציה. "מהימים הראשונים של אינסטגרם זיהינו והסרנו אוטומטית חשבונות מזויפים כדי להגן על הקהילה שלנו", הוסיפה החברה. "העדכון של היום הוא צעד נוסף בשמירה על הקהילה התוססת שלנו".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x