הייטק והון סיכון

משלחת פינטק בריטית בראשות בכירת מאסטרקארד מגיעה לישראל

המשלחת, אותה מובילה סגנית הנשיא אן קיירנס, כוללת גם חברות פיננסים גדולות כסיטיבנק שמחפשות שותפויות והזדמנויות בארץ. במהלך הביקור, ייפגשו הבריטים עם בכירי ההייטק המקומי ביניהם גיל שוויד, אבי זאבי, אראל מרגלית, ג'ון מדבד ועוד

שירות כלכליסט 11:3818.11.18

משלחת בריטית נרחבת בתחום הפינטק מגיעה היום (א') לישראל: היא כוללת נציגים ממאסטרקארד, סיטיבנק, IAG, פייזון, Zapper ו-BigChange. המשלחת, שתתמקד בזירת ההייטק הישראלית, אורגנה בידי UK Israel Business, ארגון המשמש כלשכת מסחר בילטרלית.

 

 

המשלחת מובלת בידי אן קיירנס, סגנית נשיא חברת מאסטרקארד שמעוניינת ליצור תשתית שיתופית עם חברות בארץ, מתוך הבנה שהשוק הישראלי הוא מקור חשוב לחדשנות טכנולוגית.

 

 

אן קיירנס אן קיירנס

 

 

במהלך הביקור, שיימשך עד ה-21 בחודש, תיפגש המשלחת עם שורה ארוכה של בכירי תעשייה: גיל שוויד, מייסד ומנכ"ל צ'ק פוינט; זיו אבירם, מייסד ומנכ"ל OrCam; אבי זאבי מקרן ויולה; ד"ר אראל מרגלית מייסד ויו"ר קרן JVP; פרופסור יוג'ין קנדל, העומד בראש עמותת סטארט אפ ניישן סנטרל; ג'ון מדבד, מייסד ומנכ"ל Owrcrowd; דורון מייסדורף, מייסד ומנכ"ל StoreDot; יוסי וולף, מייסד ומנכ"ל של Temi; מייקל אייזנברג, שותף מייסד בקרן אלף; סעד נאשף וידין קאופמן, מייסדי סאדרה ו'נצרס; וד"ר אורנה ברי, המדענית הראשית לשעבר, שגם ניהלה את מרכזי הפיתוח של Dell EMC בארץ.

 

כמו כן, ייפגשו המבקרים עם נציגי החברות Team8, פיוניר, ProoV, קולו, SparkBeyond ועוד.  

 

 

 

"אני שמחה להגיע לביקור בישראל ולהכיר טכנולוגיות חדשניות ועתידיות", מסרה קיירנס. "עולם התשלומים נמצא זמן רב בחוד החנית של חדשנות טכנולוגית, ובאמצעות שיתופי פעולה מוצלחים והתמקדות בעתיד יש לנו את היכולת להניע טכנולוגיות מהפכניות המועילות לאנשים בכל מקום. העולם הדיגיטלי המתקדם והמשתנה מעניק לנו את ההזדמנות לרתום טכנולוגיות חדשות לשיפור החוויה, הביטחון והפשטות לאנשים ועסקים. אני מצפה לבחון ולחקור את הפתרונות החדשים שישותפו ויוצגו במשלחת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x