$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Votiro גייסה 8 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיה לפירוק והרכבת קבצים, תוך שליפת רכיבים זדוניים מהם ושמירה על פונקציונליות הקובץ. את סבב הגיוס הובילה חברת פתרונות ההצפנה האוסטרלית Senetas

הגר רבט 18:2214.11.18
חברת הסייבר הישראלית ווטירו (Votiro) הודיעה היום (ד') על השלמת גיוס בסך 8 מיליון דולר מחברת Senetas, שנסחרת בבורסה האוסטרלית (ASX:SEN) ומפתחת פתרונות הצפנת רשת ונתונים.

 

 

Votiro נוסדה ב-2010 על ידי איתי גליק ואביב גראפי, ומעסיקה כיום 32 עובדים בישראל, ארה"ב, אוסטרליה וסינגפור. ווטירו מתמחה בטכנולוגיית פירוק והרכבה של קבצים תוך שמירה מלאה על התוכן והפונקציונליות המקוריים של הקובץ (CDR), פתרון המגן על ארגונים מפני מתקפות מבוססות Zero Day ואיומי סייבר אחרים.

 

 

פיתרון אבטחה שמנטרל איומים מבלי להזיק לקבצים. אילוסטרציה פיתרון אבטחה שמנטרל איומים מבלי להזיק לקבצים. אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

 

הטכנולוגיה של החברה מנטרלת את האיומים מהקבצים החשודים על ידי חילוץ התוכן הזדוני מהם ובנייה מחדש של עותק נקי ובטוח לשימוש הזהה לחלוטין לקובץ המקורי, ושומר על כל הפונקציונליות המקורית.

 

גראפי, מנכ"ל החברה, מסר: "אנו שמחים לקבל את סנטאס כמשקיע ושותף אסטרטגי עבור Votiro. אנו מכירים את הערך שהם יכולים להביא; אישורי התקינה הביטחוניים של סנטאס וקשרי ההפצה שלהם הופכים את השקעתם להרבה יותר מאשר מימון לצמיחה שלנו".

 

 

 

מנכ"ל סנטאס, אנדרו וילסון, מסר: "חיפשנו הזדמנויות השקעה התומכות בחזון שלנו לספק הגנה מובנית מבלי להתפשר על ביצועי המערכת או על חוויית המשתמש. ווטירו עושה בדיוק את זה. טכנולוגיית ה-CDR המוגנת בפטנט שלה מרחיבה את חבילת מוצרי האבטחה של סנטאס, ומספקת גישה לשוק המתפתח במהירות להגנה מפני ניצול לרעה של Zero-Day".

 

לפי מאגר המידע IVC, בין המשקיעים הקודמים של החברה נמנים Redfield, Divergent Group, ומשקיעים פרטיים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x