$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

קרן פיטנגו ממנה את ד"ר איל איצקוביץ כשותף מנהל

עבור איצקוביץ, מדובר בסגירת מעגל: הוא ייסד בעבר את חברת Convergin בה השקיעה פיטנגו, בטרם נרכשה בידי אורקל. לאחר שעזב את תפקידו בחברה האמריקאית, הצטרף לפיטנגו כשותף עצמאי

מאיר אורבך 12:3414.11.18
קרן הון הסיכון פיטנגו מודיעה היום (ד') על מינויו של ד״ר איל איצקוביץ כשותף מנהל, שיוביל את קרן ההשקעות בשלב מוקדם לצידו של אייל ניב. עבור איצקוביץ, שכיהן כשותף עצמאי בקרן בשלוש השנים האחרונות, מדובר בסגירת מעגל: פיטנגו היתה קרן ההשקעות היחידה שהשקיעה בחברה אותה הקים ומכר בהצלחה.

 

 

איצקוביץ ייסד את את Convergin, שנרכשה בידי אורקל ב-2010 והפכה לחלק משמעותי ממרכזי הפיתוח של הרוכשת בישראל. בעקבות העסקה, מונה איצקוביץ לסגן נשיא באורקל העולמית, ולאחר מכן הצטרף לפיטנגו. במקביל לעיסוקו ביזמות, חבר איצקוביץ במועצות ודירקטוריונים שונים, בהם של הפקולטרה למדעי המחשב בטכניון ושל מיזם האירוספייס SpaceIL. עד לאחרונה, היה חבר גם בדירקטוריון התעשיה האווירית.  

 

 

 

איל איצקוביץ איל איצקוביץ צילום: יורם רשף

 

 

"העבודה עם הצוותים הטובים בעולם על טכנולוגיות פורצות דרך מרתקת אותי", מסר איצקוביץ. "אני שמח להביא את הניסיון שלי, הקשרים, והליווי במטרה לסייע ליזמיות וליזמים להמריא ולצמוח. במשך יותר משני עשורים, חברה פיטנגו ליזמים המובילים בישראל ויש לה ניסיון חסר תקדים בשוק ההייטק הישראלי. אני נרגש מהמשך העבודה עם הצוות של פיטנגו על הרחבת ההובלה של הקרן בעת רוויית שינויים בעולם ההון סיכון".

 

 

 

חמי פרס, שותף מייסד בפיטנגו, מסר בעקבות המינוי: "בשלוש השנים האחרונות איל עבד איתנו על השקעות בתחום התוכנה, הבינה המלאכותית וה-SaaS והביא עמו פרספקטיבה של יזם לצד ידע וניסיון בהקמה של חברות חדשות מהיסוד ועד לאקזיט״. אייל ניב הוסיף: "ההבנה העמוקה של איל בתחומי ה-IT ובבינה מלאכותית תאפשר לנו להמשיך להוציא לפועל השקעות אמיצות בשלבים מוקדמים ביותר, ותסייע ליזמיות ויזמים לבנות חברות מובילות בתחומן".

 

איצקוביץ נכנס לתפקיד במקומו של רמי ברכה, שעזב את הקרן במרץ האחרון על רקע האשמות בהטרדה מינית. עד כה, השקיעה קרן השלב המוקדם של פיטנגו ב-CyberMdX, אופטיבוס, Clew, איגואזיו, D-ID, פרספשן פוינט ואחרות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x