$
הייטק והון סיכון

חברת הדפוס הדיגיטלי Velox גייסה 32 מיליון דולר

החברה מתמחה בטכנולוגיית הדפסה תעשייתית על גבי אריזות, שפורפרות, פחיות ועוד - שמאפשרת הדפסה ישירות על גופים צורניים, במקום הדפסה על מצע שטוח והדבקתו על האריזה. את סבב הגיוס הובילו JAL Ventures ו-O.R.T

הגר רבט 16:0913.11.18

חברת הדפוס הדיגיטלי וולוקס (Velox) מודיעה היום (ג') על גיוס סבב A בסך 32 מיליון דולר ממשקיעים אסטרטגיים ופיננסיים. את הגיוס הובילו קרן ההשקעות JAL Ventures עם O.R.T. Technologies, אליהן הצטרפו שני משקיעים אסטרטגיים: ענקיות כימיקלים גרמניות, חברת ALTANA וחברת Evonik.

 

 

בנוסף, השתתפו בסיבוב משקיעים קיימים - קרן Michael Ilan Management & Invesmtment, ד"ר שלמה שמיר ומשקיעים פרטיים נוספים. וולוקס הוקמה ב-2012 על ידי האחים מריאן קופלר (מנכ"ל) ואדריאן קופלר (סמנכ"ל פיתוח) והיא מעסיקה היום כ-60 עובדים בראש העין.

 

 

 

מדפסת וולוקס מדפסת וולוקס

 

 

החברה מתמחה בטכנולוגיית הדפסה המאפשרת הדפסה בקצבים המתאימים לייצור סידרתי על גבי אריזות ומשמשות לדקורציה של גופים קשיחים כגון שפורפרות פלסטיק ואלומיניום, תרסיסים, פחיות, בקבוקים ועוד. טכנולוגיה דפוס זו מאפשרת הדפסה ישירה על גבי גופים צורניים, בניגוד לטכנולוגיות הקיימות המאפשרות הדפסה על גבי מצע שטוח בלבד.

 

מהחברה נמסר כי פתרונות ההדפסה הדיגיטליות התעשייתיות שלה מאפשרות החלפה מלאה של טכנולוגיות הדפסה אנלוגיות הקיימות כיום בשוק הן מבחינת איכות ומהירות הדפסה והן מבחינת עלות יצור כוללת, בנוסף לגמישות ויעילות.

 

 

 

מייסד ומנכ"ל וולוקס, מריאן קופלר, מסר בעקבות הגיוס: "ההשקעה מהווה פרק חדש בהתפתחות החברה ותשמש להאיץ את אסטרטגיית הפיתוח העסקי, בנוסף לחיזוק המובילות הטכנולוגית. שיתוף הפעולה האסטרטגי עם ALTANA ו-vonikE, בנוסף ל-JAL Ventures ו-O.R.T. Technologies עם ניסיונן המוכח, יאפשרו לוולוקס להגיע מהר יותר להישגים חדשים בתחום הדפוס הדיגיטלי התעשייתי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x