שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

פילטר כיתתי: אינסטגרם מפתחת סטוריז בגרסה מיוחדת לבתי ספר

מפתחת מצאה רכיבי קוד באפליקציית הרשת החברתית, שיוכלו לאפשר לבצע סינון של סטוריז לפי בתי ספר ספציפיים - וניטור של התוכן כדי למנוע מקרי בריונות מקוונת. בנוסף, מפתחת החברה יכולת הפנייה לסטורי ספציפי מאתרים ואפליקציות, לרווחת הגולשים והמפרסמים כאחד

רפאל קאהאן 17:0706.11.18

אינסטגרם מפתחת גרסה מיוחדת של תכונת הסטוריז, שמיועדת לתלמידי בתי ספר - כך דיווח אמש TechCrunch בהסתמך על ממצאי מפתחת עצמאית שמצאה את התכונה מוסתרת בתוך קוד האפליקציה.

 

 

הסטוריז החדשים יוכלו לקבל תגית של בית הספר בו לומד המשתמש, והתוכן יועבר לבחינה של גורם חיצוני - ככל הנראה אדם ולא רק אלגוריתם - כדי לזהות מקרי בריונות רשת. מדובר בתכונה מבוקשת באינסטגרם, שספגה בחודשים האחרונים ביקורת על שלא עושה די למניעת בריונות רשת המופנה בעיקר נגד קטינים.

 

 

סטוריז באינסטגרם סטוריז באינסטגרם

 

 

בעוד פייסבוק בנתה לה מנגנוני איתור תוכן פוגעני שמבוססים על למידת מכונה וניתוח טקסט, אינסטגרם נשענת על תמונות ולכן מצריכה כלי ניתוח שונים בתכלית. הרשת החברתית מהווה יעד מרכזי עבור קהל צעיר, ופייסבוק נשענת עליה להתחזקות בפלח אוכלוסיה זה על חשבון סנאפצ'ט. לפיכך, מנסה החברה לבנות כלי סינון שיהפכו את אינסטגרם לסביבה בטוחה יותר עבור תלמידי בתי ספר - וינגישו את קהל המתבגרים למפרסמים בצורה נוחה.

 

 

 

המפתחת איתרה עוד פיתוח באינסטגרם - הטמעת קישורים "עמוקים", כלומר כאלה שיכולים להוביל מאתרים חיצוניים, אפליקציות והודעות ישירות לסטורי ספציפי. רכיב שכזה יוכל להועיל גם לשיתוף הסטוריז בקרב המשתמשים, וגם לקידום התוכן הממומן שיוצרים מפרסמים, שנשען אף הוא על פורמט הסטורי. התכונות הללו נמצאות ככל הנראה בשלבי פיתוח ועדיין לא ידוע אם ומתי יושקו. תכונת המיקוד בתלמידי בתי ספר עלולה למשוך אש כלפי פייסבוק, שמנסה להגיע לקהלים צעירים יותר ויותר כל הזמן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x