שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

הפניקס תקים מאיץ חברות יחד עם מיקרוסופט

במסגרת שיתוף הפעולה מתכוונת הפניקס להשתמש בידע ובטכנולוגיה של מיקרוסופט לקידום חברות סטארט־אפ בתחום האינשורטק, ואף להשקיע בחלק מהחברות

מאיר אורבך 08:4004.11.18

חברת הביטוח הפניקס וענקית התוכנה מיקרוסופט מקימות מאיץ חברות שיפעל תחת גוף החדשנות של פניקס PIX. במסגרת שיתוף הפעולה מתכוונת הפניקס להשתמש בידע ובטכנולוגיה של מיקרוסופט לקידום חברות סטארט־אפ בתחום האינשורטק, ואף להשקיע בחלק מהחברות.

 

 

 

בשיחה עם "כלכליסט" אומר אבי מנעים, מנהל החדשנות בפניקס כי "בשלב הראשון אנחנו משקיעים סכומים של מאות אלפי דולרים בכל חברה אבל מתכוונים בשנה הבאה להרחיב את ההשקעות בחברות שאתן נעבוד. המטרה העיקרית שלנו היא למצא חברות שנוכל בשלב הסופי להפוך למוצר שנוכל למכור דרך הפניקס. אנחנו מחפשים רק חברות שמתאימות לתפיסת העולם והצרכים שלנו. חברות שבאות אלינו מקבלות מאתנו אפשרות לנסות את המוצר שלהם בשלב ראשוני מאוד. הרבה חברות בתחום האינשורטק זקוקות לדאטה שעליו הן יוכלו לבדוק את הטכנולוגיות שפיתחו - אנחנו פיתחנו עבורם תשתית מקבילה אשר מאפשרת להם לבדוק הכל על המערכות שלנו, בלי שיפגעו בפרטיות הלקוחות שלנו".

 

שיתוף הפעולה בין הפניקס למיקרוסופט יאפשר לסטארט־אפים בתחום הביטוח נגישות לפלטפורמת הענן של מיקרוסופט ולטכנולוגיות מתקדמות של החברה בתחום הבינה המלאכותית, דוגמת שירותים לזיהוי פנים וקול, שירותי AI ודאטה מתקדמים. הפניקס תאפשר לסטארט־אפים הנבחרים לקיים בדיקות היתכנות על גבי תשתית הענן של החברה.

 

 

 

בנוסף, במסגרת שיתוף הפעולה, תפגיש מיקרוסופט את היזמים עם מומחים מטעמה בנושא אבטחת מידע, פיתוח, תשתיות וארכיטקטורה, תלווה אותם מקצועית ואף תעניק להם גישה למתחם הסטארט-אפים שלה ה־StartHub. בין הסטארט־אפים שישולבו במיזם ניתן למנות את חברת SkyWatch.AI, המפתחת טכנולוגיה לביטוח רחפנים. החברה פעילה בשוק האמריקאי ובחודשים הקרובים עתידה להוציא, בשיתוף פעולה עם הפניקס, מוצר חדש המותאם גם לשוק הישראלי.

כמו כן מקיים המיזם המשותף שיתוף פעולה גם עם תוכנית היזמות של יוצאי יחידת המודיעין 8200.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x