הייטק והון סיכון

חברת Stellares גייסה 3 מיליון דולר בהובלת JVP

החברה, שמפתחת פלטפורמה למציאת משרות הממוקדת בשוק מהנדסי התוכנה, נעזרת בתחומי עניין אישיים כדי להתאים בין ארגונים ומועמדים. לפי נתוני החברה, שוק גיוס העובדים הגלובלי מוערך ב-420 מיליארד דולר, כאשר יותר מ-20% מהעובדים מחליפים מקום עבודה בכל שנה

הגר רבט 13:5223.10.18
הסטארט-אפ סטלאריס (Stellares), שמפתח פלטפורמה לחיפוש עבודה הודיע היום (ג') על השלמת סבב סיד של 3 מיליון דולר בהובלת קרן JVP.

 

 

את סטלאריס הקימו ב-2016 רועי צ'ובדי ואנדי כץ והיא מונה כיום 20 עובדים, 15 בתל אביב והשאר בסן פרנסיסקו. היא פיתחה אלגוריתם מבוסס AI למערכת גיוס עובדים. המערכת מייצרת התאמה בין תחומי עניין אישיים ומקצועיים של העובד למול החברה - ומתמקדת בימים אלה בשוק מהנדסי התוכנה.

 

 

ייעול חיפוש עבודה. אילוסטרציה ייעול חיפוש עבודה. אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

 

צ'ובדי, מנכ"ל החברה, מסר בעקבות הגיוס: "פלטפורמת ה-AI של סטלאריס לומדת על הטאלנטים באמצעות סריקת הרשת וניתוח טביעות רגל דיגיטליות של המועמדים והן על ידי סט של שאלות המתמקדות בניתוח הפרופיל האישיותי שלהם, מה חשוב להם, והעדפות הקריירה שלהם. מנגד הפלטפורמה סורקת את האינטרנט בעקביות כדי ללמוד על חברות, התפתחות שלהן, התרבות הארגונית ועוד, באופן שיאפשר לכל משתמש לקבל מספר הזדמנויות תעסוקה פוטנציאליות המותאמות לו אישית, ברמת דיוק גבהה ביותר. ההזדמנויות אלו מבוססות על התאמה של היבטים מקצועיים ואישיים כאחד".

 

 

 

לפי נתוני החברה, שוק גיוס העובדים הגלובלי מוערך ב-420 מיליארד דולר, כאשר יותר מ-20% מכלל העובדים משנים מקום עבודה מדי שנה, מה שגורם למעסיקים להקדיש זמן רב לגיוס עובדים חדשים. שוק העובדים הגלובלי שממוקד מגזר ההייטק והטכנולוגיה עומד על 50 מיליארד דולר בשנה. היקף שוק היעד של סטלאריס, המגזר הטכנולוגי בארה"ב, עומד על 10 מיליארד דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x