$
הייטק והון סיכון

מייק רוג'רס, ראש ה-NSA היוצא, מצטרף לקבוצת הסייבר Team8

רוג'רס כיהן בעבר כראש פיקוד הסייבר האמריקאי וכמפקד השירות המרכזי לביטחון, ועתה יעבוד כיועץ בכיר לקבוצה; הוא צפוי לסייע לה בניתוח מגמות פשיעת רשת, זיהוי אתגרי סייבר ופיתוח תפיסות אבטחה חדשות

הגר רבט 14:0018.10.18
מייק רוג'רס, שעזב במאי האחרון את תפקידו כראש הסוכנות לביטחון לאומי (NSA) של ארה"ב, מצטרף לקבוצת הסייבר Team8 כיועץ בכיר - כך הודיעה החברה היום (ה').

רוג׳רס, אדמירל בצי ארה"ב, כיהן בעבר גם כראש פיקוד הסייבר האמריקאי וכמפקד השירות המרכזי לביטחון (CSS). 

 

 

מהקבוצה נמסר כי רוג'רס יעבוד עם Team8 לניתוח התפתחות מגמות הפשיעה בסייבר, לזיהוי האתגרים העומדים בפני ארגונים בבניית חסינותם כנגד מתקפות רשת, ולפיתוח תפיסות אבטחת מידע וטכנולוגיות חדשניות. רוג׳רס יעבוד הן עם חברות הפורטפוליו הקיימות של Team8 והן לפיתוח חברות חדשות. כמו כן, יסייע בגיוס עובדים בכירים ל-Team8 ולחברות בקבוצה, ולגיבוש האסטרטגיה להתרחבותה של Team8 בארה״ב, שחנכה את משרדיה בניו יורק באוקטובר 2017.

 

מייק רוג'רס מייק רוג'רס

 

 

מוקדם יותר השבוע הודיעה Team8 על מכירתה של סיגניה, חברת התגובה למתקפות סייבר אותה הקימה לפני כ-3 שנים, בעסקה המוערכת ב-250 מיליון דולר לאחר שהושקעו בחברה 4.3 מיליון דולר בלבד. זהו האקזיט הראשון בקבוצה, שקמה לפני כ-4 שנים.

 

"עבדתי בעבר עם האנשים המוכשרים ביותר ב-8200, ולכן, כאשר נוצרה ההזדמנות להצטרף ל-Team8, ידעתי שזו הזדמנות נדירה וחשובה״, מסר רוג׳רס. ״לצד הידע, החזון, היכולות הטכנולוגיות יוצאות הדופן ושיתופי הפעולה האסטרטגיים עם ארגונים מובילים בעולם - הדבר המרשים ביותר בעיני הוא המודל של Team8, שיוצר צוותים ייחודיים כדי לזהות ולפתור את הבעיות הקשות ביותר ולחולל שינוי באופן שבו ארגונים פועלים אל מול איומי סייבר".

 

 

 

נדב צפריר, מנכ"ל ומייסד שותף של Team8 ומפקדה לשעבר של יחידה 8200 מסר: "מייק מביא עמו יתרונות שאין שניים להם ויעצים את מודל הקמת החברות של Team8 בידע רחב, הסתכלות ייחודית וניסיון אדיר שצבר לאורך השנים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x