שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת הסטארט-אפ Jolt גייסה 7 מיליון דולר

החברה מפעילה רשת כיתות חכמות להעברת קורסים והכשרות, בעיקר בתחומי ההייטק. בסבב הגיוס השתתפו גם קרן Pico Partners הישראלית ו-Hillsven Capital מעמק הסיליקון

מאיר אורבך 14:0116.10.18
חברת הסטארט-אפ הישראלית Jolt גייסה 7 מיליון דולר מקרן אוקטופוס ונצ'רס. בסבב ההשקעה השתתפו גם קרן Pico Partners הירושלמית ו-Hillsven Capital מעמק הסיליקון. לאחר סבב זה, יעמוד סך הגיוסים של החברה על כ-10 מיליון דולר. המימון ישמש להפעלת קמפוסים בלונדון, עם הפתיחה הצפויה של קמפוס ג'ולט הראשון בעיר בינואר 2019.

 

 

החברה מקימה רשת של כיתות עתידניות ללימודים גבוהים, בה לומדים עובדים ומנהלים, בעיקר ממקצועות ההייטק השונים, ממומחים בינלאומיים בשידור חי ובקבוצות קטנות. Jolt, שנוסדה ב-2015 ע״י רועי דויטש (מנכ"ל), נדב לשם וניצן כהן ארזי, מציעה מנוי להתפתחות מקצועית שמעניק גישה ללא הגבלה לשיעורים המוצעים בקמפוסים של החברה.

 

רועי דויטש רועי דויטש צילום: עומר הכהן

 

 

התכנים המועברים בקמפוסים של החברה מיועדים למי שמעוניינים לרכוש או לחזק מיומנויות שחיוניות להמשך ניהול הקריירה. הסטודנטים ב-Jolt מקבלים גישה למגוון רחב של קורסים אותם מעבירים מומחים מחברות מובילות כגוגל, אמזון, לינקדאין ונטפליקס. הסטודנטים מזמינים מראש מקום בהרצאה ומצטרפים לקבוצה של 14 איש בחדרי הלימוד שהוקמו ועצבו במיוחד כחלק מחוויית הלימוד.

 

״התובנה הבסיסית של Jolt היא שאי אפשר ללמוד דבר אחד ואי אפשר ללמוד פעם אחת. כבר היום מקצוענים שרוצים להישאר תחרותיים נדרשים לרכוש כישורים, כלים וקשרים חדשים כל הזמן כדי להישאר רלוונטיים - ו-Jolt נותנת מענה משמעותי לצורך הזה״, אמר דויטש.

 

 

 

אייל רבינוביץ' מאוקטופוס ונצ'רס: "רועי ו-Jolt מבינים שהחינוך לא יכול לעצור בגיל מסוים, כי למידה לאורך החיים מספקת גמישות אינטלקטואלית ואת ההסתגלות המקצועית הדרושה כדי לנצל הזדמנויות במגזרים חדשים ודינמיים. אנו שמחים לתמוך בג'ולט שמביאה את הקמפוסים שלה לראשונה ללונדון ומצפים להמשך ההצלחה של החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x