שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
דו"ח טכנולוגי

חברת אבטחת הענן Kindite גייסה 4 מיליון דולר בהובלת אלרון

החברה פיתחה פלטפורמה להצפנת מידע ארגוני בשירותי ענן, שיוכל לשפר את אבטחתם ולהאיץ אימוץ של כלים ענניים בתעשייה. בסבב השתתפה גם קרן ההשקעות CE Ventures

מאיר אורבך 11:4816.10.18
חברת הסטארט-אפ קינדייט (Kindite) גייסה 4 מיליון דולר בגיוס סיד בהובלת RDC (בבעלות אלרון ורפאל) ובהשתתפות קרן ההשקעות CE Ventures שנתמכת בידי CreditEase. הגיוס יאפשר לקינדייט לקדם פיתוח של מוצר להצפנת מידע ארגוני בעידן הענן. הטכנולוגיה שבבסיס הפתרון מאפשרת לנתח ולעבד מידע מוצפן מבלי לראות את תוכנו ובעצם מבלי לפענחו כלל. הגיוס יאפשר לחברה להרחיב את צוות הפיתוח שלה, כמו גם את פעילותה העסקית מול ארגונים המעוניינים להעביר פעילות לענן.

 

 

עם צמיחתו שוק הענן, התגלו בו חסמי גדילה משמעותיים. ארגונים רבים רוצים להצטרף למהפכת הענן - אך שיקולי פרטיות, הגנה על מידע עסקי רגיש ורגולציות מחמירות עומדים בדרכם. גם היום, החלק הארי של המידע הארגוני שסביר היה לצפות שינוהל בענן, לא עבר אליו בפועל. קינדייט פיתחה פיתרון אפשרי לבעיה זו, ומגשרת על הפער בין הפוטנציאל לבין המכשולים העסקיים.

 

 

מאור כהן ואביעד להב, מייסדי החברה מאור כהן ואביעד להב, מייסדי החברה צילום: אסף אברהם

 

 

הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לתשאל ולנתח את המידע המוצפן בענן, כאשר גם המידע הרגיש וגם המפתחות אליו אינם נגישים לאף צד מלבד הבעלים האמיתיים של המידע - הארגון עצמו. זאת, ללא צורך בהטמעת אלמנטים חדשים ברשת מצד הארגון, שנדרש להזין פרטי תשלום ותו לא.

 

קינדייט נוסדה ב-2017 ע"י מאור כהן, (מנכ"ל) ואביעד להב (טכנולוג ראשי, יוצא יחידת 8200). משרדי החברה ממוקמים בתל-אביב והיא מעסיקה כעשרה עובדים. אלרון באמצעות RDC (בבעלות משותפת עם רפאל) הובילה את סבב הגיוס, בצירוף קרן ההשקעות CE Ventures אשר נתמכת על ידי CreditEase, ספקית שירותים פיננסיים מהמובילות באסיה.

 

"הגיוס יאפשר לנו להגדיל משמעותית את צוות הפיתוח ולהתקדם לעבר החזון שהצבנו לעצמנו - להביא פרטיות אמיתית ופרקטית לעידן הענן", מסר כהן. "מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך, המתגברת על קירות שפתרונות עבר נתקלו בהם. האפשרות להביא ללקוחותינו פיתרון שגם מבטיח פרטיות וגם זמין לשימוש מיידי, מה שקוסם בטכנולוגיה. הפיתרון שלנו מביא בשורה חדשה לעולם הענן המאפשרת לארגונים הגנה הרמטית ושליטה על המידע שלהם". 

 

 

זוהר רוזנברג, סמנכ"ל השקעות הסייבר באלרון: "קינדייט הינה חברת הסייבר השביעית שהצטרפה לפורטפוליו חברות הסייבר של אלרון ו-RDC. בזמנים בהם הפרטיות והמודעות לרגישות העצומה של המידע נמצאים בראש מעייניהם של כל הארגונים בעולם, היכולת להבטיח את פרטיות המידע גם כאשר יוצאים לענן הציבורי הנה דרישת מפתח".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x