$
30 דקות

"מי שמתמודד עם מוגבלות מרגיש בודד - הקהילה שהקמנו עוזרת לו"

משה גאון היה מוכר כפרסומאי, משקיע ויועץ אסטרטגי, אבל לאחר שנולד לו אחיין עם מוגבלות הוא הפך גם ליזם. בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מספר על היוזמה ועל התוכניות להמשך

שירות כלכליסט 12:2914.10.18

בשנים האחרונות הוסיף לעצמו משה גאון תפקיד ותואר חדש - יזם וסטארט-אפיסט. אחרי שנים שבהן היה מוכר כפרסומאי, יועץ אסטרטגי ומשקיע, גאון הקים את מיזם Yoocan, ובראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מסביר מה הוביל אותו למהלך.  

 

"לאחי נולד ילד עם מוגבלות מאוד קשה, קוגניטיבית ופיזית, ואף אחד לא ידע מה זה - זה היה שוק למשפחה ולרופאים, ולא ידענו איך להתמודד עם זה", הוא מספר. "ראינו שיש פער גדול בדרך שבה מאפשרים נגישות למשפחות, להגיע למוצרים ולפתרונות. אנשים מרגישים מאוד בודדים עם הבעיה שלהם ויש תסכול מאוד גדול בחיפוש אחרי פתרון ספציפי".

 

כדי לסייע בגישור הקים גאון את Yoocan, קהילה בינלאומית שמאפשרת לאנשים לספר את הסיפור שלהם, לחלוק עם אחרים וכך להתגבר על הבדידות וגם לסייע למצוא פתרונות ומוצרים.

 

  

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

 

וגם הפרויקט הזה הוא ביזנס: "אנחנו חברה ולא ארגון ללא מטרות רווח", מסביר גאון, שמספר בראיון גם על הספר החדש, “קילר אינסטינקט״, שהוא כתב עם אייל ארד וד"ר ארז יעקבי, על העבודה עם אהוד ברק, על בנימין נתניהו, אבי גבאי ולמה השמאל ממשיך להפסיד בבחירות.

משה גאון. "אני רואה את זה כביזנס, אנחנו לא ארגון ללא מטרות רווח" משה גאון. "אני רואה את זה כביזנס, אנחנו לא ארגון ללא מטרות רווח" צילום: אוראל כהן

 

מראיינים:

נבות וולק, מנכ"ל האקסלרטור של מיקרוסופט בישראל.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x