$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר דמיסטו מגייסת 43 מיליון דולר בהובלת קרן גריילוק

החברה תשתמש בהון כדי להרחיב את הפעילות השיווקית שלה, להאיץ מאמצי הפיתוח וליישם את הטכנולוגיה שלה בתחומים חדשים; כיום מוצריה משמשים לניהול מרכז התפעול של אבטחת המידע בארגונים

מאיר אורבך 16:0710.10.18
חברת הסייבר דמיסטו גייסה 43 מיליון דולר בסבב שלישי, אותו הובילה קרן גריילוק האמריקאית. דמיסטו תשתמש בהון כדי להרחיב את הפעילות השיווקית בכל העולם, להאיץ את מאמצי הפיתוח שלה, וליישם את הטכנולוגיה שלה בתחומים חדשים; כיום מוצריה משמשים לניהול מרכז התפעול של אבטחת המידע בארגונים . לסבב הצטרפו המשקיעים הקיימים של דמיסטו, לרבות אקסל וקלירסקיי. עד כה גייסה החברה 69 מיליון דולר.

 

 

"דמיסטו תופסת תאוצה כפלטפורמה המובילה בשוק לתפעול אבטחת המידע" אמרה שרה גוו, שותפה בקרן גריילוק. "אנו גאים להוביל את סבב הגיוס השלישי של החברה ולתמוך בעובדיה. הם בונים חברת סייבר מרשימה, המסייעת ללקוחותיה להשיג יתרון על פני התוקפים".

 

 

אנשי דמיסטו אנשי דמיסטו צילום: סטודיו תומאס

 

 

החברה פעילה בתחום ה-SOAR - תמיכה בצוותי אבטחת המידע, כולל אוטומציה של אמצעי האבטחה השונים. דמיסטו מספקת בין השאר עשרות פלייבוקים - תהליכים אוטומטיים מוכנים מראש - שכוללים אלפי פעולות ומטפלים בתרחישי התקפה שונים. בכך, מייעל המוצר שלה את מערך התגובה לאירועי אבטחה.

 

"החזון שלנו, מיום ההקמה, היה להפוך לכלי העבודה העיקרי של אנשי אבטחת המידע באמצעות ריכוז המידע ופעולות התגובה במקום אחד" אמר סלביק מרקוביץ', מנכ"ל דמיסטו. "במהלך 12 החודשים האחרונים צברנו תאוצה ומצאנו את עצמנו בונים חברה משמעותית שאין שנייה לה בתחום. את הצלחתנו אנחנו חבים ללקוחותינו, ואנו מודים להם על כך שאימצו את הטכנולוגיה בתחילת הדרך, סמכו עלינו ושיתפו איתנו פעולה בסיוע למאמצי הפיתוח".

 

מהחברה נמסר שב-2017 צמח מספר הלקוחות שלה ב-300% לעומת השנה הקודמת, וכבר במחצית הראשונה של 2018 הצטרפו אליה יותר לקוחות מאשר ב-2017 כולה. עם לקוחותיה נמנים עשרות לקוחות מתוך Fortune 500.

  

במקביל להודעה על סבב הגיוס הכריזה דמיסטו על שחרור גרסה 4.0 של מוצריה. הגרסה החדשה מוסיפה יכולות בתחום ציד האיומים, בתחום האבטחה בסביבות ענן, ועוד. המאפיינים החדשים והייחודיים לדמיסטו כוללים "תמונת חקירות" (investigation canvas) - כלי המסייע לאנשי אבטחת המידע על ידי ויזואליזציה של התקפות - וכן אוטומציה של תהליכי אבטחת המידע אצל לקוחות שמשתמשים בשירותי AWS של אמזון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x