$
הייטק והון סיכון

אמזון חשפה את המשרדים החדשים שלה בתל אביב

המשרדים, 25 אלף מ"ר שטחם, כוללים מתחם לאירועי תעשייה וסדנאות, ומרכז הדרכה וחניכה לסטארט-אפים; הענקית האמריקאית תבצע מהמטה החדש פיתוחים כאלקסה שופינג, שירותי ענן ארגוניים ועוד

מאיר אורבך 12:1909.10.18

חברת אמזון חשפה את המשרדים החדשים שלה בתל אביב; החברה שכרה שטח של 25 אלף מ"ר במגדל שרונה, שכולל 11 קומות במבנה ו-300 מקומות חניה. המשרדים מאכלסים את צוותי מוצרי AWS - שירות הענן הארגוני של החברה, אלקסה שופינג, אמזון Prime Air ו-Annapurna Labs.

 

 

בנוסף, נמצא במשרדים Floor28, מתחם ייעודי חדש שתוכנן במיוחד לארח אירועים של התעשייה, סדנאות ועוד. הוא פתוח לכל הארגונים החל מסטארט-אפים, דרך תאגידים וגופי ממשלה, ויאפשר להם לקבל ייעוץ ומומחיות הנדרשים לבנות ולהרחיב את ארגוניהם ע"ב מוצרי אמזון.

 

 

משרדי אמזון החדשים משרדי אמזון החדשים צילום: תומר פולטין

 

 

ב-Floor28 נמצא גם מתחם AWS Builders Space שתוכנן במיוחד לספק לסטארט-אפים בשלבים מוקדמים משאבים טכנולוגיים וחניכה במסגרת תוכנית של 10 שבועות.

 

 צילום: תומר פולטין

 

 

אמזון הקימה ב-2014 מרכז מו"פ, שבשנה לאחר מכן כלל גם את פעילות ויישומי AWS ונוכחות החברה בישראל המשיכה לצמוח לאחר שרכשה את Annapurna Labs.

 

 

 

 צילום: תומר פולטין

 

 

פעילות המרכז בישראל איפשרה לאמזון לחדש את מוצריה ושירותיה בתחומים שונים, ביניהם קניות, תשתיות רשת, אבטחה ואחסון מידע.

 

 

 

הראל יפהר, מנהל AWS ישראל, אמר באירוע הפתיחה: "מאז שהתחלנו כאן ב-2014, תמיד התמקדנו בשאלה כיצד לסייע לעסקים הישראלים לצמוח ולשגשג. המשרדים החדשים שלנו הם צעד נוסף טבעי לאורך נתיב זה. הקמנו את Floor28 על בסיס משוב שקיבלנו מלקוחותינו בישראל. הם ביקשו מאיתנו הזדמנויות נוספות לעבוד עם מומחי טכנולוגיה של אמזון ושל AWS כדי לסייע לארגונים שלהם ליצור חדשנות ולעבור לענן. כחברה בעלת אובססיה ללקוח, שעובדת כדי לשמח את לקוחותינו, ההשקה של AWS Builders Space מסייעת לנו להיענות לבקשת הלקוחות, ולהמשיך לסייע לארגונים הישראלים במסלול שלהם להצלחה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x