$
הייטק והון סיכון

חברת Glassbox גייסה 25 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת שמסוגלת לתעד וללמוד את חוויית המשתמש באתרים ואפליקציות ולגלות היכן התקשה בביצוע פעולות. את סבב הגיוס הובילה קרן Updata Partners והשתתפו בו CreditEase, גפן קפיטל ו-ibex - ובעקבותיו תשכור גלאסבוקס 40 עובדים בארץ

מאיר אורבך 09:0504.10.18
חברת הטכנולוגיה הישראלית גלאסבוקס (Glassbox) גייסה 25 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה Updata Partners - קרן Growth Equity מוושינגטון הבירה שמתמחה בתחום התוכנה. משקיעים נוספים בסבב כוללים את CEIIF הזרוע היזמית של CreditEase, גפן קפיטל הישראלית ו-Ibex Investors. עם השקעה זו סך גיוסי ההון בחברה עומד על כ-32.5 מיליון דולר.

 

 

גלאסבוקס נוסדה ב-2010 על ידי יואב שרייבר, ירון גואטה וחנן בלומשטיין. היא מעסיקה כיום 65 עובדים במשרדיה בפתח תקווה, לונדון וניו יורק. הישראלית פיתחה תוכנה המאפשרת שמתעדת, מקליטה ומנתחת פעולות דיגיטליות כדי לשפר את חווית המשתמש ביישומי רשת ואפליקציות. החברה יודעת לנתח את המסלול שעושה גולש באתר, ולראות היכן הוא מתקשה לבצע פעולות.

 

 

ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס צילום: יח"צ גלאסבוקס

 

 

סבב הגיוס נועד לתמוך בצמיחה המהירה של החברה בשוק המקומי והגלובלי, ולהאיץ את מאמצי פיתוח הפלטפורמה בכל הקשור לתובנות אוטומטיות המבוססות על יכולות בינה מלאכותית ולמידת מכונה. ההשקעה תשמש גם להתרחבות החברה מבחינת כוח האדם ותסייע בגיוס 60 עובדים חדשים, מתוכם 40 בישראל.

 

"גלאסבוקס משרתת כמה מהחברות הגדולות והתאגידים התובעניים, מה שמקנה לנו ביטחון שהפלטפורמה שלה מוכחת ואף מייצרת תשואה ממשית ללקוחות", מסר קרטר גריפין, מנכ״ל שותף ב-UPDATA Partners.

 

 

 

"אנו משרתים בהצלחה רבה את החברות הגדולות והבוגרות ביותר בתחום הדיגיטל העולמי", אמר ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס. "השלמת סבב הגיוס תאפשר לנו להמשיך לצמוח על רקע הדרישה בקרב לקוחות קיימים ועתידיים. אנחנו מאמינים כי ההשקעה והמומחיות של UPDATA בליווי חברות ב-Hyper Growth יאפשרו לנו להפוך לשחקן מוביל ובלתי מעורער בתחום ניהול לקוחות דיגיטליים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x