$
הייטק והון סיכון

חברת CTERA Networks גייסה 30 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמת ענן פרטי עבור ארגונים גדולים, שמשלבת רמת אבטחה גבוהה עם כלי האצת ביצועים. את סבב הגיוס הובילו Red Dot Capital Partners ו-Singtel Innov8. עד כה, גייסה סיטרה 100 מיליון דולר

הגר רבט 15:2702.10.18

חברת שירותי הענן סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) הודיעה היום (ג') על השלמת סבב D בסך 30 מיליון דולר, שמביא את סך ההון שגוייס בחברה ל-100 מיליון דולר.

 

 

את סבב הגיוס הובילו Red Dot Capital Partners - קרן השקעות שממומנת על ידי Temasek Holdings - יחד עם המשקיע החדש Singtel Innov8 והמשקיעים הקיימים Benchmark Capital, Bessemer Venture Partners, Cisco, Venrock, Vintage Investment Partners ו-Viola Credit. ההשקעה מיועדת למימון הרחבת מערך המכירות ומתן השרות העולמי, בדגש על גידול בסינגפור ובשווקים אסייתים נוספים.

 

 

 

לירן אשל, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה לירן אשל, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה צילום: אהרון ברנד

 

 

סיטרה נוסדה ב-2008 ע"י יוצאי צ'ק פוינט וכיום מונה כ-140 עובדים, מהם 80 בישראל. היא מפתחת פתרונות ענן פרטי עבור חברות וארגונים גדולים. יש לה כיום 40 אלף לקוחות, ביניהם משרד ההגנה האמריקאי, דויטשה טלקום ומקדונלדס.

 

"כל ארגון גדול בעולם נוקט היום באסטרטגיה של מולטי-קלאוד" אמר ל"כלכליסט" לירן אשל, מייסד שותף ומנכ"ל החברה. "זה תחום שצומח מהר מאוד כעת אבל אנחנו הגענו אליו בשלב מוקדם מאוד וזה מספק לנו יתרון טכנולוגי על פני המתחרות". אשל אמר שאחד היתרונות המשמעותיים של סיטרה, בהיותה מורכבת מצוות יוצאי צ'ק פוינט ו-8200, הוא תחום האבטחה: "המערכת שלנו נבנתה עם אבטחת מידע כחלק מהותי ממנה, לכן ניתן לראות בין הלקוחות שלנו ארגונים ממשלתיים וביטחוניים, אין תווית איכות גבוהה יותר ממשרד ההגנה האמריקאי. יתרון נוסף שלנו הוא בתחום הביצועים. בענן יש בעיה משמעותית של ביצועים ככל שמתרחקים מהמערכת. כדי להתגבר על זה פיתחנו טכנולוגיות של האצת נתונים ודחיסת מידע. יש לנו יכולת לבצע סקייל אפ עבור ארגונים גדולים של עשרות אלפי עובדים ואתרים".

 

יניב שטרן, שותף מנהל ב-Red Dot Capital Partners, שיצטרף לדירקטוריון סיטרה מסר בעקבות הגיוס: "סיטרה עוסקת באחד מהתחומים המבטיחים בעולם ה-IT כיום והוא לאפשר למשתמשים ארגוניים גישה מאובטחת ומהירה לנתונים מכל מחשב ו/או טלפון נייד לכל תצורת ענן".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x