$
הייטק והון סיכון

ארבעה יזמים ישראלים נבחרו כמשפיעים ביותר בשוק הנדל"ן האמריקאי

אורי אלון מקומפאס, אדם נוימן מ-WeWork ושני מייסדי Houzz, עדי טטרקו ואלון כהן, הוגדרו בידי מגזין ה-Observer כבעלי השפעה כבירה על המגורים בארה"ב. לצידם, הופיעו ברשימה גם וורן באפט, יו"ר הפד, ומייסד Airbnb

מאיר אורבך 12:5802.10.18

ארבעה יזמי הייטק ישראלים בולטים נכללו ברשימת האישים המשפיעים ביותר על נדל"ן המגורים האמריקאי, אותה פרסם מגזין ה-Observer. ברשימה, שפורסמה בסוף השבוע שעבר, צוינו מייסד קומפאס אורי אלון, מייסד WeWork אדם נוימן ומייסדי Houzz עדי טטרקו ואלון כהן. ביחד איתם, נכללו ברשימה וורן באפט, מייסד Airbnb בריאן צ'סקי ויו"ר הפד ג'רום פאוול.

 

 

 

אורי אלון אורי אלון צילום: יח"צ

 

 

באובזרבר מנמקים את הבחירה באלון ובשותפו רוברט ריפקין, בייחודיות של פלטפורמת החברה, שמסייעת למשתמשים ולסוכנים לקבל החלטות בתחום הנדל"ן. באובזרבר ציטטו את אתר TechCrunch, שהשווה את קומפאס לאייפון הראשון. קומפאס דיווחה בשבוע שעבר על גיוס של 400 מיליון דולר לפי שווי של 4.4 מיליארד.

 

 

אדם נוימן אדם נוימן צילום: רויטרס

 

 

הבחירה בנוימן נומקה בכך שהצליח, ביחד עם שותפו מיגל מקלבי, להשיג צמיחה מרשימה בתחום חללי העבודה המשותפים והכניסה לתחום המגורים. לשניים מיזם בשם WeLive, אשר מספק לקהל חללי מגורים משותפים למיניהם, וצפוי להתרחב להודו.

 

עדי טטרקו ואלון כהן עדי טטרקו ואלון כהן צילום: עוזי פורת

 

 

את הבחירה בבני הזוג אלון כהן ועדי טטרקו, מייסדי אפליקציית העיצוב לבית Houzz, נימקו אנשי המגזין בכך שהשניים סייעו ליותר מ-40 מיליון אנשים ברחבי העולם בעיצוב בתיהם. בני הזוג הקימו את החברה כששיפצו את ביתם בפלטו אלטו, ולא מצאו בעלי מקצוע ברשת.

 

 

לצורך הקמת החברה, עזבו השניים את עבודותיהם הקודמות. טטרקו עזבה משרה חלקית בחברה פיננסית ואילו כהן עזב משרת מהנדס ב-Ebay.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x