$
הייטק והון סיכון

JFrog רכשה את חברת הייעוץ Trainologic

הנרכשת מסייעת לארגונים לאמץ כלים ושיטות בתחום ה-DevOps ומספקת שירותים לסיסקו, HP ואחרות; סכום העסקה ופרטיה טרם נחשפו

הגר רבט 16:0526.09.18
חברת ג'ייפרוג (JFrog) הישראלית הודיעה היום (ד') על רכישת חברת Trainologic, ישראלית אף היא. הנרכשת מספקת פתרונות פיתוח, ייעוץ והדרכה בעולם התוכנה. פרטי העסקה לא נמסרו.

 

 

Trainologic היא חברת ייעוץ טכנולוגי שהוקמה בעזרת הון עצמי ומעסיקה היום כמה עשרות עובדים בהרצליה ובסיאטל. היא מסייעת לארגונים לאמץ כלים ושיטות בתחום ה-DevOps ובין לקוחותיה ניתן לציין חברות בינלאומיות דוגמת סיסקו, HP, AT&T וגם בנק הפועלים הישראלי. מנכ״ל Trainologic, גל מרדר, יצטרף לג'ייפרוג ויעמוד בראש יחידת ייעוץ חדשה שתקום בחברה. הצוות הגלובלי של Trainologic יצטרף לצוותיה השונים של ג'ייפרוג בעולם.

 

מייסדי JFrog, שלומי בן חיים, פרד סימון ויואב לנדמן מייסדי JFrog, שלומי בן חיים, פרד סימון ויואב לנדמן צילום: Shachar Maor

 

 

ג'ייפרוג פיתחה שורה של מוצרים שמאפשרים אוטומציה מלאה של עדכוני תוכנה, מעקב והפצה. אם פעם היה צריך לעדכן באופן ידני גרסאות של תוכנה, בג'ייפרוג פיתחו כלים שעוזרים להפוך את התהליך לחלק ובלתי מורגש - הן עבור החברה עצמה והן עבור המשתמשים. כיום, הטכנולוגיה של ג'ייפרוג מעורבת ברוב עדכוני התוכנה בעולם ועל לקוחותיה נמנות חברות כמו אובר, גוגל, נטפליקס, בנק אוף אמריקה ומרצדס.

 

במהלך השנה ביצעה ג'ייפרוג שלוש רכישות, האחרונה שבהן היא של חברת קלאודמאנץ’ (CloudMunch) האמריקאית-הודית שפיתחה מערכת ניתוח מידע ובינה עסקית עבור עולם ה-DevOps.

 

 

שלומי בן חיים, מנכ״ל ומייסד ג'ייפרוג, מסר בעקבות הרכישה: "לכל אורך הפעילות והצמיחה המואצת שלנו, אנו נתקלים בארגונים מקצועיים המתמחים בטכנולוגיות DevOps, בהם גם חברות ייעוץ והדרכה המעסיקות כ"א טכנולוגי איכותי ומקצועי התומך בגל המתפשט של התחום. העולם דורש יותר עדכוני תוכנה, בזמינות גבוהה, באופן מהיר ואמין יותר. עדכוני תוכנה יזרמו כמו מים בצינורות לנקודות קצה – זו המשימה שלשמה ג'ייפרוג נוסדה ועתה יחד עם הצוות של Trainologic נממש ונטמיע טוב יותר את פתרונות החברה באתרי הלקוחות. צירופה של חברה מובילה מסוגה של Trainologic מהווה צעד מתבקש וסינרגטי לפעילות שלנו להרחבת הנוכחות בקהילת ה-DevOps וחיזוק לגישה שלנו התומכת בפתרון אוניברסלי לניהול קוד בינארי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x