$
מכשירים ומדריכים

הוואן פלוס 6T כמעט כאן: ייחשף בעוד כשלושה שבועות

סמארטפון הדגל החדש של החברה הסינית צפוי יוצג ב-17 באוקטובר וצפוי לכלול עיצוב חדש, סורק טביעות אצבע בתוך המסך וככל הנראה שגם שיפורי מצלמה וביצועים. יתכן שיקבל גם את מעבד ה-855 החדש של קוואלקום ועמידות משופרת לנוזלים

רפאל קאהאן 15:5826.09.18

חברת וואן פלוס הסינית שלחה הזמנות לאירוע חשיפת מכשיר ה-6T, סמארטפון הדגל הבא שלה, שייערך ב-17 באוקטובר הקרוב בהודו, אחד השווקים החשובים עבור כל יצרניות המובייל בעולם.

 

 

המכשיר צפוי להיות דומה בעיצובו וביכולותיו לטלפון ה-Oppo R17 Pro שכבר נחשף, שכן וואן פלוס ואופו שייכות לאותם גורמים ומכשיריהן נושאים מאפיינים קרובים ביותר. לפי הערכות, מסך הטלפון יהיה בגודל 6.4 אינץ' בתצורה ללא שוליים, כשבראשו מגרעת זעירה למצלמת הסלפי, שצורתה כשל טיפה. בתוך המסך יוטמע סורק טביעת אצבע. עדיין לא ברור אם ה-6T יונע במעבד ה-845 של קוואלקום, עליו מבוססים רוב מכשירי העילית בעולם, או שיזכה בגרסה החדשה והחזקה יותר, 855.

מגרעת בצורת טיפה מגרעת בצורת טיפה צילום: Oppo

 

 

מערך המצלמות של הטלפון הוא תעלומה נוספת: ה-R17 זכה לשלוש מצלמות בגבו, אך יתכן שוואן פלוס תעדיף תצורת שתי מצלמות כדי להוזיל את המכשיר שלה. מצלמת הוואן פלוס 6, הדגם הנוכחי, מציגה ביצועים מעולים ויתכן שהחברה תסתפק בלתת לדגם החדש שיפורי תוכנה בתחום הצילום.

 

עוד תכונה שצפויה למצוא את דרכה ל-6T היא ARCore, פלטפורמת המציאות המוגברת של גוגל. זו צפויה להגיע לכמה מכשירי אנדרואיד מובילים, שמיועדים לקבל את גרסת אנדרואיד הבאה, גרסה 9 של מערכת ההפעלה. בשלב הנוכחי ARCore נתמכת רק בה ועדיין לא ברור עם איזה גרסה יושק הוואן פלוס החדש.

 

 
מכשיר ה-R17 של Oppo, שמהווה בסיס עיצובי ל-6T
מכשיר ה-R17 של Oppo, שמהווה בסיס עיצובי ל-6T צילום: Oppo

 

 

לפי הערכות, צפוי גוף הטלפון לעבור שדרוג נדרש נוסף: הגנה מלאה מפני מים. ה-6 כולל הגנה מפני נתזים, אך ללא תקן רשמי, והוספת עמידות ברמה של IP67 או IP68 (הסטנדרט בסמארטפוני הדגל כיום) תקל על וואן פלוס להתחרות במכשירי סמסונג, וואווי ואחרות.

  

 

 

בסך הכל, הוואן פלוס 6T לא צפוי להציע מהפכה ביחס לקודמו. תפקידו הוא ליישר קו עם היצע מכשירי הדגל המקבילים מהיצרניות הגדולות. יתכן שמועד החשיפה תוזמן בכוונה כדי למשוך תשומת לב על חשבון וואווי, המתחרה מבית: טלפון ה-6T ייחשף יום אחד לאחר חשיפת פאבלט ה-Mate 20, מכשיר הדגל של וואווי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x