$
חדשות טכנולוגיה

חברת Snyk גייסה 22 מיליון דולר בסבב B

לסניק שני מייסדים ישראלים, אסף חפץ ודני גרנדר, כמו גם מרכז פיתוח בתל אביב. החברה מסייעת לארגונים לעשות שימוש בקוד פתוח בצורה בטוחה, ע"י זיהוי חולשות אבטחה ופרצות

הגר רבט 15:1425.09.18

הסטארט-אפ הישראלי-בריטי Snyk הודיע היום (ג') על השלמת סבב B של 22 מיליון דולר בהובלת Accel ובהשתתפות GV ומשקיעים קיימים, ביניהם Boldstart Ventures ו-Heavybit.

 

 

 

לסניק שני מייסדים ישראלים, אסף חפץ ודני גרנדר, ומרכז פיתוח בתל אביב. סניק מסייעת לארגונים לעשות שימוש בקוד פתוח בצורה בטוחה. כ-955 מהארגונים בעולם משתמשים כיום בתוכנות קוד פתוח, מה שחושף אותם לסיכונים משמעותיים.

 

עובדי החברה עובדי החברה צילום: אתר החברה

 

 

הפתרונות שפותחו בסניק מאפשרים למתכנתים לאתר ולחסום פרצות ונקודות חולשה ברכיבי קוד פתוח, כמו גם לבצע תיקונים באופן אוטומטי. לפי נתוני החברה היא מבצעת תיקונים ל-580 אלף חולשות מדי חודש ונמצאת היום בשימוש ביותר מ-140 אלף פרויקטים שונים.

 

סניק גייסה סבב A של 7 מיליון דולר רק במרץ האחרון והסבב הנוכחי מביא את סך ההון שהושקע בחברה ל-32 מיליון דולר. מהחברה נמסר כי היא מציגה צמיחה מהירה והגדילה את ההכנסות פי 5 בתשעת החודשים האחרונים.

 

 

 

"המשימה שלנו היא לתקן את אבטחת הקוד הפתוח" מסר גיא פודז'רני, מנכ"ל ומייסד משותף בסניק, "ואת זה ניתן לעשות רק בתוך קהילת הקוד הפתוח. ההשקעה הנוכחית מאשררת את ההשפעה שיש למפתחים בעלי מודעות לאבטחה והיא מאפשרת לנו להרחיב את פתרונות האבטחה שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x