שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

צו מעצר לאיש מאחורי האקדחים להדפסה באשמת אונס קטינה

קודי ווילסון, אחד מחביבי הימין הקיצוני האמריקאי חשוד בתקיפה ואונס של קטינה בטקסס. ווילסון זכה להכרה לאחר שממשל טראמפ ביטל את האיסור על הפצת התוכניות של האקדח המודפס שלו ברשת

שירות כלכליסט 21:0021.09.18

קודי ווילסון, האיש שעומד מאחורי חברת האקדחים להדפסה בתלת ממד ומייסדם של אתר מימון המונים ימני קיצוני נעצר באשמת תקיפה מינית של ילדה. ווילסון, בן ה-30, הפך לדמות אהודה בחוגים קיצוניים לאחר שהחל למכור תכניות להדפסת אקדחים בתלת מימד, והשיק את Hatreon, פלטפורמה שנכון להיום אינה עוד בשימוש, ושכונתה "אתר מימון ההמונים מספר אחת של הימין הקיצוני."

 

אך מסתבר שווילסון השתמש באינטרנט גם כדי להיפגש עם קטינה ולקיים איתה יחסי מין, כך לדברי משטרת אוסטין, טקסס. ווילסון נמצא כרגע בטייוואן, לאחר שלא עלה על טיסתו המתוכננת חזרה לארה"ב לאחר שהודלפו לו כוונות הרשויות לעצרו עם הגעתו.

קודי ווילסון והאקדח המודפס שלו קודי ווילסון והאקדח המודפס שלו צילום: איי אף פי

 

ווילסון השתמש לכאורה באתר היכרויות כדי ליצור קשר עם הקטינה, שהמשטרה תיארה רק כבת פחות מ-17. הצעירה אמרה למשטרה שווילסון, שהשתמש בשם בדוי, הדגיש את היותו מפורסם וטען בפניה שהוא "אדם חשוב." בהמשך הם לכאורה המשיכו להתכתב בהודעות טקסט והוא הזדהה בשמו האמיתי. על פי כתב האישום ב-15 באוגוסט אף נפגשו השניים במוטל באוסטין, היכן שווילסון תקף אותה מינית לכאורה ושילם לה 500 דולר. הוא מואשם בתקיפה מינית מדרגה שנייה שבה התוקף "ביודעין או בכוונה חדר לפי הטבעת או לאיבר מין אחר של ילד."

 

במסיבת עיתונאים שנערכה אתמול אמרה המשטרה שמיקומו הידוע האחרון של ווילסון הוא טייפיי, טייוואן, ושהיא עובדת מול הרשויות הבין לאומיות במטרה להסגירו.

 

ווילסון הוא דמות ידועה ושמו עלה לכותרות בחודשים האחרונים לאחר שממשל טראמפ ביטל את האיסור על הפצת תכניות ההדפסה ברשת של האקדח שלו. האיסור, שמקורו בממשל אובמה, אמנם הוסר, אך בית משפט פדרלי לקח על עצמו לחסום את ההפצה והוציא צו מניעה. ווילסון היה אמור להמשיך את המאבק המשפטי  שלו, אך כעת לא ברור אם יוכל לממש את החזון הליברטריאני שלו שכולל הענקת יכולת לכל אדם להדפיס לעצמו אקדח בביתו ללא פיקוח. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x