$
מכשירים

סמסונג: הגלקסי S10 יגיע בשלושה דגמים - כמו האייפונים

המכשירים הבאים בסדרת הגלקסי של סמסונג יציעו את אותן תכונות שאפל השיקה באייפונים האחרונים, מכשיר מוזל, רגיל ומוגדל. הם גם יגיעו במספר גדול יותר של צבעים ועם חמש מצלמות

שירות כלכליסט 14:2616.09.18
מנכ"ל סמסונג מובייל, די ג'יי קו, אישר ביום שישי את הדיווחים והשמועות, לפיהם סדרת גלקסי S10 החדשה תציג כמה שינויים מרכזיים לעיצוב המוכר של סמארטפוני סמסונג. בראיון לתקשורת הסינית, אמר כי סדרת הדגל שתושק בקרוב תכלול שינויים "משמעותיים מאד" בעיצוב לעומת סדרת גלקסי S9 וסדרת גלקסי נוט 9. אולם, הוא לא פירט לאילו שינויים בדיוק כדאי לצפות.

 

עיצוב הקונספט של הגלקסי S10 עיצוב הקונספט של הגלקסי S10 צילום: PhoneDesigner

 

הוא כן חשף שמכשירי גלקסי S10 יוצעו במגוון צבעים , ובכך אישר את השמועה כי מגוון הצבעים החדש יוכל להתחרות במבחר של וואווי. לפי ההערכות, סמסונג שוקלת להשיק 9 צבעים עבור מכשיר הדגל, אחד מהם יהיה ירוק אמרלד שלא נראה מאז 2015 כשהוצע על מכשיר גלקסי S6 אדג'.

די ג'יי קו מנהל חטיבת המובייל של סמסונג די ג'יי קו מנהל חטיבת המובייל של סמסונג

 

מעבר לחידושים העיצוביים, הסדרה החדשה תכלול שלושה דגמים, בהתאם לקו מכשירי האייפון החדשים שאפל חשפה בשבוע שעבר. הגדול מביניהם יצויד ב-5 מצלמות (שלוש בצדו האחורי ושתיים מקדימה) כמו אצל וואווי ו-LG. שני הדגמים האחרים יכללו חיישן יחיד מקדימה ושניים בלבד מאחורה וזאת בניגוד למה שאפל מציעה באייפון XS הרגיל.  

 

ההשקה הרשמית של הדגמים החדשים תתקיים ככל הנראה באירוע MWC 2019 בפברואר. מבחינת מחירים, מכשירי גלקסי S10 ומכשיר S10+ קרוב לוודאי שימוצבו כמתחרים של אייפון XS ואייפון XS מקס, ואילו הגלקסי הזול יותר יתחרה במכשיר אייפון XR החדש.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x