$
מכשירים

שיאומי מטרילה את אפל: מחשב, סמארטפון ושעון חכם במחיר של אייפון חדש

בתגובה להשקת האייפונים החדשים שיאומי יצאה במבצע מיוחד: במחיר של כל אחד מהאייפונים החדשים היא מציעה מחשב נייד, סמארטפון, שעון חכם ואוזניית בלוטות'

רפאל קאהאן 10:2322.09.18

יצרניות סיניות אוהבות קמפיינים שיווקיים אגרסיביים ושיאומי אינה יוצאת דופן. היצרנית הסינית הנמרצת פרסמה בסוף השבוע שעבר בחנות המקוונת שלה מבצע חדש. במחיר של כל אחד מהאייפונים החדשים, XR, XS ו-XS Max ניתן יהיה לרכוש חבילת מוצרים שכוללת את אחד מדגמי המחשבים הניידים שלה, סמארטפון, שעון חכם Mi Band 3 ואזוזניות בלוטות'.

המחירים של כל חבילה מותאמים למחירי האייפונים החדשים בסין. במחיר התחלתי של ה-XR שעולה 946 דולר ניתן יהיה לקבל: סמארטפון מי 8 SE בגרסה החזקה, מחשב מי נוטבוק אייר עם מסך 12.5 אינץ', שעון חכם ואוזניה. במחיר ה-XS שעולה 1,266 דולר, יקבלו הרוכשים מי מיקס 2S, מחשב מי נוטבוק אייר עם מסך 13.3 אינץ' וכאמור שעון ואוזניה.  ועבור דגם הפרימיום של אפל שיעלה 1,397 דולר יקבלו סמארטפון מי 8, מחשב מי נוטבוק פרו, שעון ואוזניה.

שיאומי מציעה לסינים מחשב, סמארטפון, שעון חכם ואזניית בלוטות' במחיר של אייפון חדש אחד שיאומי מציעה לסינים מחשב, סמארטפון, שעון חכם ואזניית בלוטות' במחיר של אייפון חדש אחד צילום: The Verge

 

המבצע מתבצע בסין בלבד, והוא מכוון ללקוחות אפל. שיאומי אף הלכה צעד נוסף וכינתה את כל אחת מהחבילות בשם של האייפון אותה היא מתיימרת לייצג. הרעיון מאחורי המבצע ברור, במחיר של אייפון ניתן לרכוש ערכת מוצרים שלמה. שיאומי תמיד שאבה את השראתה מאפל, הן בעיצובים והן בטכניקות השיווק שלה.

 

מוצרי הפרימיום של שיאומי אמנם אינם משתווים לאפל - אך הם מציעים יכולות שמתקרבות לאייפונים. החברה גם צפויה להשיק את הדור הבא של מכשיריה עם המי מיקס 3 שיוכרז בחודשיים-שלושה הקרובים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x