$
אפליקציות

יותר מפייסבוק: ווטסאפ היא האפליקציה עם שיעור השימוש הגדול בעולם

לפי נתוני חברת המחקר Apptopia, בין מאי ליולי השנה זכתה ווטסאפ ל-85.21 מיליארד שעות שימוש - יותר מיישום פייסבוק הראשי, וויצ'ט הסינית, פייסבוק מסנג'ר, יוטיוב, אינסטגרם וכל יישומי גוגל

עומר כביר 12:2621.08.18
ווטסאפ היא האפליקציה הפופולרית בעולם מבחינת זמן שימוש, ובין מאי ליולי משתמשי האפליקציה בילו בה 85.21 מיליארד שעות בסך הכול - כך לפי נתונים שפרסמה אתמול חברת האנליטיקה למובייל Apptopia.

 

 

לפי נתוני החברה, במקום השני נמצאת אפליקציית המסרים המידיים הסינית WeChat (החברה לא פרסמה היקפי שימוש מעבר למקום הראשון). פייסבוק, שעם 2.23 מיליארד משתמשים פעילים היא כנראה האפליקציה הפופולרית בעולם מבחינת מספר משתמשים כולל, מסתפקת במקום השלישי בשעות שימוש מצטברות. פייסבוק מסנג'ר נמצאת במקום הרביעי ופנדורה סוגרת את החמישייה הראשונה.

 

 

ווטסאפ ווטסאפ צילום: יוטיוב

 

 

החמישייה השנייה נפתחת עם יוטיוב, ואחריה אינסטגרם (גם היא של פייסבוק), טוויטר, גוגל maps וספוטיפיי. הרשימה ממחישה את עוצמתה של פייסבוק, שמחזיקה בשלושה מתוך ארבעת המקומות הראשונים, ושכל האפליקציות שלה נמצאות בשביעייה הראשונה. מדובר בפעם הראשונה שבה Apptopia מפרסמת נתונים אלו, ולכן אי אפשר להשוות אותם לרבעונים קודמים ולבדוק האם גורמים כמו פרשת קיימברידג' אנליטיקה השפיעו על היקף השימוש.

 

בחלוקה לפי מערכות הפעלה התמונה קצת שונה: ב-iOS דווקא אפליקציית פייסבוק תופסת את המקום הראשון עם 30.99 מיליארד שעות שימוש בסך הכול, ואחריה בסדר יורד טוויטר, גוגל maps, פנדורה, ווטסאפ, יוטיוב, אינסטגרם, פייסבוק מסנג'ר, וויצ'ט וסנאפצ'ט. באנדרואיד התברגה ווטסאפ למקום הראשון עם 59.27 מיליארד שעות, ומתחתיה פייסבוק מסנג'ר, וויצ'ט, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, גוגל maps, פנדורה, אאוטלוק ונטפליקס.

 

 

ומה עם משחקים? הם אולי האפליקציות שרושמות את ההכנסות הגבוהות ביותר אך מבחינת היקפי שימוש - נמצאות הרחק מאחור. Clash of Clans, המשחק הפופולרי ביותר לפי היקפי שימוש, רשם "רק" 3.83 מיליארד שעות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x