מכשירים

מג'יק ליפ משיקה את משקפי ה-AR שלה ב-2,295 דולר

המוצר, Magic Leap One, משלב בין יכולות מציאות מדומה ומוגברת, ומתחיל להימכר בגרסה למפתחים שזמינה גם לקהל הרחב. בשלב זה נמכרים המשקפיים בארה"ב בלבד

עומר כביר 16:3308.08.18
הגיע הזמן: שמונה שנים אחרי הקמתה ויותר מחמש שנים אחרי שנחשפה משיקה מג'יק ליפ את המוצר הראשון שלה - משקפיים שמשלבים בין יכולות מציאות מדומה ומציאות מוגברת - במחיר של 2,295 דולר.

 

 

המשקפיים, Magic Leap One, הושקו במה שהחברה מכנה "מהדורת יוצרים" (Creator Edition), כלומר הם מיועדים למפתחי אפליקציות ויוצרי תוכן ועוד לא לציבור הרחב. בשלב זה הם נמכרים במספרים מוגבלים ובארה"ב בלבד, באספקה אישית. אף שהם מיועדים ליוצרים, כל אחד יכול לרכוש אותם ולהתנסות בהם.

 

משקפי מג'יק ליפ משקפי מג'יק ליפ צילום: אתר מג'יק ליפ

 

 

למשקפיים עיצוב עתידני עם מראה מעוגל שמזכיר קצת סרטי מדע בדיוני מאמצע המאה הקודמת, והם מגיעים עם בקר שליטה ידני. המוצר כולל יחידת מחשוב, שמכונה Lightpack, אותה אמור המשתמש לשאת בכיסו. תמורת 495 דולר אפשר לרכוש ערכה למפתחים מקצועיים שכוללת נקודת חיבור למחשב ואפשרות לקבל משקפיים חלופיים בתוך 24 שעות.

 

"המוצר מיועד למפתחים וליוצרים, על מנת שיתחילו להבין ולהתנסות בכוח של מחשוב מרחבי", אמר סמנכ"ל המוצר של מג'יק ליפ, עומר קהאן, לביזנס אינסיידר. "הם יכולים לקחת את החוויה שהם מפתחים לפלטפורמות אחרות ולהתחיל לחשוב על שחרור ממגבלות".

 

לדברי החברה, המשקפיים מציגים את העולם האמיתי בשילוב עם גרפיקה ממוחשבת ויוכלו לאפשר לשחק משחק, לנהל שיחות ועידה ולעבוד. אחד היישומים המוקדמים שיצרה מג'יק ליפ בעבור המשקפיים, Create, מאפשר לאנשים לבצע שינויים וירטואליים בעולם הפיזי.

 

ממשק משקפי מג'יק ליפ ממשק משקפי מג'יק ליפ צילום: TechCrunch

 

 

"אני אוהב את הצבע הסגול, אני לובש היום סגול ואני יכול להחליט לשים היום גוון סגול לעולם. אני יכול להפוך כל ספל לכד ולשים פרחים בספלים בחדר ובמקומות הפיזיים שאני נמצא בהם. הדפדפן המרחבי הוא חלק חשוב בהשקה, ויש גם הבטים חברתיים והבטי תקשורת שאנחנו משיקים", אמר קאהן.

 

 

החומרה של המשקפיים כולל מעבד עם 2 ליבות של Denver ו-4 ליבות של ARM, מעבד גרפי Pascal של אנווידיה, זיכרון פעולה 8 גיגה-בייט ושטח אחסון של 128 גיגה-בייט (שטח זמין בפועל 95 גיגה-בייט).
בטל שלח
    לכל התגובות
    x