אפליקציות

ספוטיפיי תסייע למאזינים למצוא פסטיבלים והופעות

ענקית הסטרימינג תשלב מידע על הרגלי ההאזנה של הגולשים בפלטפורמת הזמנת הכרטיסים Festicket, שתציע לכל משתמש הופעות, קונצרטים ופסטיבלים על פי טעמו האישי

שירות כלכליסט 18:1524.07.18

ספוטיפיי מרחיבה את היצע שירותיה אל מעבר לסטרימינג: לפי דיווח של TechCrunch, חברה ענקית המוזיקה המקוונת לפלטפורמת הזמנת הכרטיסים Festicket, ויחדיו השיקו שירות בשם Festival Finder, שיציג לגולשים אירועי מוזיקה שתואמים את טעמם.

 

 

השירות נועד לתת מענה לבעיה רווחת: אנשים מכירים היטב את הסגנונות המוזיקליים המועדפים עליהם, אך לא בהכרח מכירים את כל הפסטיבלים הרלוונטיים ולא מגיעים להופעות גם כשהן נערכות בקרבתם. במקרים אחרים, גולשים מכירים את הפסטיבלים, אך לא יודעים אילו אמנים מופיעים בהם.

 

ספוטיפיי ספוטיפיי צילום: גטי אימג'ס

 

 

כשהמשתמשים מגלים פסטיבל קרוב שעונה על טעמם, פסטיקט תציג להם אפשרויות הזמנת כרטיסים, דרכי הגעה והצעות לינה קרובות. בנוסף, פסטיקט מאפשרת להירשם לרשימת המתנה לפסטיבלים שטרם החלה מכירת הכרטיסים אליהם.

 

"אנחנו מציגים כעת יותר מ-1,000 פסטיבלים בפלטפורמה, ואנחנו יודעים כמה זה קשה לבחור את הפסטיבל שאליו הכי כדאי ללכת", אמר זאק סבן, מנכ"ל ומייסד פסטיקט. "פסטיבל פיינדר פותרת את הבעיה הזו באמצעות הצגת רשימה מותאמת של הפסטיבלים המתאימים ביותר להרגלי ההאזנה שלכם. כולל ג'מים שמתקיימים מתחת לרדאר, שיכולים להיות ממש בקרוב היעד המועדף עליכם".

 

 

 

לטענת פסטיקט, השימוש במאגרי המידע של ספוטיפיי הם רק ההתחלה. בהמשך מתכננת החברה להמיר את קטלוג הפסטיבלים וחוות הדעת שלה ל"מנוע חכם" לגילוי פסטבלים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x