$
אפליקציות

סוגרת את הארנק: סנאפ ביטלה את מיזם העברת הכספים Snapcash

השירות הושק לפני כארבע שנים, אך לא הצליח לצבור די ענין בקרב גולשי סנאפצ'ט ותוך זמן קצר הפך לחסר ייחוד בנוף תשלומי המובייל. למעשה, שימש סנאפקאש בעיקר לתשלום עבור שירותי מין מקוון באפליקציה

רפאל קאהאן 13:1223.07.18

סנאפ הודיעה על ביטול שירות Snapcash, פלטפורמת העברת הכספים שהשיקה לפני ארבע שנים, כשהיתה בשיא הפופולריות שלה. לפי הודעת החברה, השירות יפסיק לפעול החל מה-30 באוגוסט.

 

 

סנאפקאש הושק כדי להתחרות בשירות דומה של Venmo, ועורר עניין בקרב משתמשי סנאפצ'ט ומשקיעי החברה. מה שהחל כמיזם יצירתי ומעניין הפך לכלי שיש לכל אחד: גוגל ואפל השיקו שירותים דומים וגם פייסבוק מפתחת כלי שכזה ואף צפויה לשלב אותו בגרסאות הבאות של ווטסאפ. לצידן, גם בנקים וחברות תשלומים השיקו כלים שכאלה וסנאפ לא הצליחה להצמיח את בסיס משתמשי סנאפקאש בצורה שתתחרה בהן ותצדיק את קיומו.  

 

 

סנאפקאש סנאפקאש צילום: the Verge

 

 

בתוך כך, נטען בארה"ב שהשירות שימש בעיקר עבור הראשונים שהצליחו להוון את סנאפצ'ט - שחקניות ושחקני פורנו; הם נהגו להציע למשתמשים גישה לתמונות עירום בסנאפצ'ט בתמורה לתשלום בסנאפקאש. עוד סיבה לחולשת סנאפקאש היא כנראה המוניטין הרע של סנאפ בתחום אבטחת המידע - החברה נפלה לא פעם קורבן לפריצות האקרים, שגרמו לדליפת מידע נרחב של משתמשיה.

   

 

 

סנאפ מנסה בכל כוחה להתמודד עם דו"חות מאכזבים, משקיעים שעלולים לאבד את סבלנותם ותחרות קשה מצד פייסבוק. החברה עיצבה מחדש את האפליקציה שלה השנה בניסיון להגדיל את מספר המשתמשים - אך המהלך השיג תוצאה הפוכה וזכה לביקורת קשה. עם פרסום הדו"ח הרבעוני שלה בתחילת החודש הבא, נוכל לראות האם הצליחה להצמיח את מספר הגולשים למרות הטעויות, וכיצד בכוונתה לשפר את הביצועים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x