$
חדשות טכנולוגיה

אובר מציגה: מערכת למעקב אחרי הרישומים הפליליים של הנהגים

לדברי חברת שיתוף הנסיעות, מאז שזו החלה את השימוש במערכת החדשה הודחו משורותיה 25 נהגים שצברו אישומים פליליים שונים

יואב סטולר 16:4214.07.18
אובר השיקה מערכת חדשה העוקבת בזמן אמת אחרי הרישומים הפליליים של נהגיה ומודיעה במקרה של אישומים חדשים. בכך, מבקשת אובר להציג אמינות ואיכפתיות גבוהה יותר עבור לקוחותיה, אחרי שקבלה לעצמה מוניטין בעייתי במיוחד.

 

לדברי חברת שיתוף הנסיעות, מאז שזו החלה את השימוש במערכת החדשה הודחו משורותיה 25 נהגים, שצברו אישומים פליליים שונים. היכולת של אובר לעקוב באופן תכוף אחר התנהלותם של אנשי השטח שלה היא מהלך קריטי על מנת לשמור על בטיחות הנוסעים ולהדביק במעט את הפער מהמוניות המורשות. שם נדרשים הנהגים לעבור מבחנים פדרליים ולשמור על רקורד נקי.

 

המהלך הזה מגיע אחרי שורה של ניסיונות שהובילה אובר בדרכה לזכות באמון הציבור. זאת, על רקע שורה של תקריות חמורות שאירעו בשירות שלה, כדוגמת התחקיר שחשף יותר מ-100 מקרי תקיפה מינית שביצעו נהגי אובר במשתמשי שיתוף הנסיעות בתוך 4 שנים.

 

בעקבות כך, אובר הודיעה שתבדוק את הרקע הפלילי של נהגיה וכן תדאג לעשות זאת אחת לשנה. עם זאת, באמצעות המערכת החדשה תוכל אובר לנטר באופן מיידי את הרישום הפלילי של עובדיה ובכל עת - מהלך שעשוי לחסוך פגיעה בנוסעים רבים להבטיח בצורה טובה הרבה יותר את בטיחותם.

 

 

נהג של אובר באינדונזיה נהג של אובר באינדונזיה צילום: בלומברג

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x