$
הייטק והון סיכון

חברת Arbe Robotics גייסה 10 מיליון דולר

החברה מפתחת טכנולוגיות מכ"מ לכלי רכב אוטונומיים, ביניהם מערכת מכ"מ שלמה על שבב בודד. את סבב הגיוס הובילה הקרן האירופית 360 Capital Partners

הגר רבט 17:1211.07.18
חברת הסטארט-אפ Arbe Robotics, שפיתחה מכ"מ ייעודי לכלי רכב אוטונומיים, הודיעה היום (ד') על גיוס סבב C בסך 10 מיליון דולר. הובילה אותו הקרן האירופית 360 Capital Partners והשתתפו בו משקיעים קיימים של החברה - Canaan Partners,OurCrowd ,iAngels, Taya Ventures ו-O.G. Tech Ventures זרוע ההשקעות של אייל עופר.

 

 

Arbe Robotics, שהוקמה ב-2015, גייסה עד כה 23 מיליון דולר. החברה החלה את דרכה עם התמקדות בתחום הרחפנים, לפני שעברה לעולם הרכב האוטונומי. היא מפתחת שיטת עיבוד מידע על בסיס מכ"מ ברזולוציה גבוהה בשילוב ניתוח מיקום ומיפוי סימולטניים.

 

קובי מרנקו, מנכ"ל החברה קובי מרנקו, מנכ"ל החברה צילום :יח"צ

 

 

הפלטפורמה שלה מספקת מערכת הדמיה מלאה בארבעה ממדים המהווה פתרון ארוך טווח שתומך בנהיגה אוטונומית בכל הרמות.

 

 

 

קובי מרנקו, מנכ"ל Arbe Robotics מסר בעקבות הגיוס: "מאז סבב הגיוס הראשון שלנו, פיתחנו רדאר (מכ"מ) לרכב ברזולוציה גבוהה כמו זו של החיישנים האופטיים, אך ברמת האמינות והיציבות של טכנולוגיית הרדאר הוותיקה, מדובר במהפכה טכנולוגית של ממש בשוק הרדאר לרכב. גיוס הון נוסף זה מאפשר לנו לקדם באופן משמעותי את המחקר והפיתוח שלנו ולפתח שבבים נוספים עוד השנה, בכללם מערכת רדאר שלמה על שבב. גיוס הון זה, בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית שמפותחת בארבה, יאפשר לנו להרחיב את שווקי היעד שלנו, תוך מיקוד בהרחבת פעילותנו בשוק הסיני".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x