שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת Next Insurance גייסה 83 מיליון דולר

החברה מציעה שירותי ביטוח לעסקים קטנים בארצות הברית, שמותאמים לסוג העסק וניתנים בתהליך מקוון קצר. את סבב הגיוס הובילה קרן רד פוינט, והשתתפו בו משקיעי נקסט הנוכחיים. בעקבות הגיוס, צפויה החברה לשלש את מספר עובדיה בישראל

מאיר אורבך 16:0011.07.18
חברת הסטארט-אפ הישראלית נקסט אינשורנס (Next Insurance) גייסה 83 מיליון דולר בסבב שני בהובלת קרן ההשקעות האמריקאית רד פוינט ונצ'רס ובהשתתפות כל משקיעי החברה הקודמים - מיוניק רה, אמריקן אקספרס, ריביט קפיטל, SGVC, אורן זאב ו-TLV Partners. אליוט גידט, שותף ברד פוינט, יצטרף לדירקטוריון החברה.

 

 

עד לסבב הנוכחי, גייסה נקסט 53 מיליון דולר. היא מפעילה מרכז פיתוח גדול בכפר סבא והמטה שלה נמצא בפאלו אלטו. החברה נוסדה בידי גיא גולדשטיין שמנהל את החברה מעמק הסיליקון, נסים טפירו שמנהל את מרכז הפיתוח, ואלון חורי. נקסט מאפשרת לעסקים קטנים בשוק האמריקאי לרכוש ביטוח עסק מותאם ברשת, תוך מספר דקות. היא כבר השיקה מוצרי ביטוח ספציפיים למאמני כושר, צלמים, עוסקים בתחום הבניין ועוד.

 

נסים טפירו ואלון חורי נסים טפירו ואלון חורי צילום: עמית שעל

 

 

טפירו סיפר ל"כלכליסט": "אנחנו מתכוונים לשלש את מספר העובדים שלנו במרכז הפיתוח בכפר סבא. כיום יש לנו כ-30 עובדים ועד סוף 2019 נהיה כ-100. נשקיע גם מאמצים גדולים בהרחבת תיק מוצרי הביטוח שלנו".  

 

בארצות הברית יש כמעט 30 מיליון עסקים קטנים כיום שמהווים מעל ל-99.7% מכלל העסקים. על פי סקר שנערך לאחרונה, 44% מהעסקים הקטנים הפועלים לפחות שנה אינם מחזיקים ביטוח, תופעה שמהווה סיכון מהותי במקרה של תביעה.

 

"אנחנו בנקודת תפנית משמעותית ביותר", אמר גולדשטיין. "הגידול האקספוננציאלי שלנו בשנתיים האחרונות מוכיח שעולם הביטוח התעלם והזניח את העסקים הקטנים בארצות הברית. הימים שבהם עסקים קטנים קיבלו מסמכים מסובכים עם מדיניות לא מובנת עוברים מן העולם. עסקים קטנים הם לב ליבה של הכלכלה האמריקאית ומגיע להם מדיניות ביטוח גמישה, במחירים סבירים ונותנת להם את התמיכה שהם צריכים".

 

 

 

עובדי נקסט אינשורנס עובדי נקסט אינשורנס צילום: עמית שעל

 

 

כיום פועלת החברה במספר רב של מדינות בארצות הברית, ועושה מאמצים להתרחב אל כולן. לאחרונה קיבלה נקסט אישור להיות מבטחת עצמאית - עובדה שהקלה מאוד על תהליך כתיבת פוליסות חדשות.

 

 

 

"נקסט אינשורנס משנה את הדרך שבה עושים ביטוח לעסקים קטנים בארצות הברית. השילוב של יכולת טכנולוגית גבוהה מאוד עם הבנה מעמיקה של עולם הביטוח וחזון שפיצח את הצרכים של העסקים הקטנים מביאים אותה לנקודת פריצה חשובה", אמר אליוט גידט מרד פוינט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x