$
הייטק והון סיכון

חברת YOOBIC גייסה 25 מיליון דולר, תשכור 100 עובדים

החברה מפעילה פלטפורמה שמאפשרת לארגונים לנהל ולנטר את תהליכי השיווק והמכירות שלהם בזמן אמת, ופרוסה אצל יותר מ-100 לקוחות. בעקבות הגיוס, תשכור החברה עובדים למשרדיה בת"א, לונדון ופריז

מאיר אורבך 14:0028.06.18
חברת הסטארט-אפ יוביק (YOOBIC) גייסה 25 מיליון דולר. זהו סבב הגיוס השני של החברה, שהובל על ידי הקרנות Insight Venture Partners ו-Felix Capital שגם הובילה את סבב הגיוס הקודם יחד עם גיגי לוי-וייס. בחברה הושקעו עד כה 30.3 מיליון דולר.

 

 

פלטפורמת הניהול של יוביק מבוססת על שירות שמסייע למותגים וקמעונאים לנהל ולעקוב אחר תהליכי השיווק והמכירות בתוך הארגון בזמן אמת. יוביק משרתת יותר מ-100 מותגים וקמעונאים גדולים ובינלאומיים, שיחד מפעילים יותר מ-200 אלף סניפים הפרוסים בין 44 מדינות. בין לקוחותיה נמנים מותגי הרכב פז'ו וסיטרואן. מותגי האופנה לקוסט, קופלס, פושצ'יני, ענקית הקמעונאות הגרמנית אלדי ועוד.

 

האחים פבריס, אבי וג'יל חייט האחים פבריס, אבי וג'יל חייט

 

 

ההשקעה תשמש את החברה לגיוס 100 עובדים חדשים במהלך השנה הקרובה למשרדים בתל אביב, לונדון ופריז, לטובת המשך פיתוח יכולות הפלטפורמה ופיתוח שירותים חדשים. בנוסף החברה תרחיב את פעילותה לשוק האמריקאי ותגייס אנשי מכירות לקראת השקת משרדים בניו יורק בספטמבר.

 

לדברי פבריס חייט, מנכ"ל וממייסדי יוביק: "חווינו גידול בהכנסות של 143% במהלך השנה הקודמת והכפלנו את צוות העובדים הקיימים למאה. אנו הפתרון המוביל לקמעונאים באירופה ומאות אלפי משימות מתבצעות דרך הפלטפורמה שלנו בכל יום. פתיחת המשרדים בניו יורק מהווה ציון דרך נוסף בהתרחבות הבינלאומית שלנו".

 

 

 

"הלקוחות בעלי ציפיות גבוהות יותר מאי פעם, מה שהופך את ניהול החנויות למאתגר יותר. הדיגיטציה של החנות שאנו מציעים מאפשרת לייעל את התהליכים תפעוליים, תוך כדי חיסכון בזמן והקטנת עלויות תפעול", הוסיף. החברה הוקמה ב-2014 על ידי האחים אבי, פבריס וג'יל חייט. זהו המיזם השני של האחים חייט, שמכרו את חברת Vizelia לשניידר אלקטריק ב-2011

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x