$
הייטק והון סיכון

חברת Codefresh גייסה 8 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה להקמת ופריסת תוכנה בסביבת קונטיינרים וירטואליים. את סבב הגיוס הובילה קרן 12M של מיקרוסופט, והשתתפו בו הקרנות ויולה ונצ'רס, הילסבן ו-CEIF

הגר רבט 16:3127.06.18
חברת הסטארט-אפ הישראלית קודפרש (Codefresh) הודיעה היום (ד') על השלמת סבב B של 8 מיליון דולר. את הסבב הובילה 12M, קרן השקעות של מיקרוסופט, והשתתפו בו המשקיעים הקיימים ויולה ונצ'רס, Hillsven Capital וכן קרן CEIF. עד כה גייסה החברה 15.1 מיליון דולר, כאשר בסבבים קודמים השתתפו גם UpWest Labs ו- Streamlined Ventures.

 

 

 

קודפרש פיתחה פלטפורמה להקמת ופריסת תוכנה בסביבת קונטיינרים וירטואליים. על אף העלייה בפופולריות של התחום, חברות רבות עדיין מתקשות לבצע את המעבר לסביבה זו בשל העדר כלים מתאימים. קודפרש מפשטת את השימוש בסביבת Kubernetes באמצעות אוטומציה של תהליך ה-CI/CD המותאם לסביבה זו, ומקצרת אותו לכ-10 דקות בלבד. מהחברה נמסר כי ארגונים המאמצים את הפלטפורמה שלה מדווחים על האצת זמני תהליך הפיתוח עד פי 24.

 

רזיאל טביב ואולג ורכובסקי רזיאל טביב ואולג ורכובסקי צילום: יח"צ

 

 

"הפתרון של Codefresh תוכנן באופן מיוחד המאפשר לצוותי פיתוח לפרוס את התוכנות שלהם בקלות ובמהירות בסביבת Kubernetes", אמר מוני חסיד, מנהל פעילות ההשקעות של M12 ב-EMEA. "החלטנו להשקיע בחברה בשל הפתרונות הייחודיים והחדשניים שלה, המאפשרים לארגונים לאמץ את Kubernetes בהצלחה".

 

על פי נתוני חברת המחקר 451 Research, שוק הקונטיינרים צפוי להגיע ל-2.7 מיליארד דולר עד 2020. כבר כיום יותר מ-80% מהארגונים המפתחים תוכנה באמצעות קונטיינרים החלו לאמץ את סביבת Kubernetes, מתוך הבנה שכלים לניהול קונטיינרים ולפריסה יעילה ושיטתית של תוכנות בסביבות ענן הכרחיים להצלחתם.

 

רזיאל טביב, מנכ"ל ומייסד שותף בקודפרש מסר: "העלייה של Kubernetes מתרחשת במהירות כה רבה, שהכלים הקיימים פשוט לא עומדים בקצב הטכנולוגיה ו-M12 מבינים זאת היטב. הגיוס הנוכחי יאפשר לנו להאיץ משמעותית את מאמצי הפיתוח והשיווק שלנו ולהגדיל את נתח השוק".

 

 

 

קודפרש הוקמה ב-2016 על ידי טביב (מנכ"ל) ואולג ורכובסקי (CTO) החברה מעסיקה כיום 30 עובדים, 15 מהם בישראל. 12M משקיעה בעיקר בחברות תוכנה לארגונים בשלבי גיוס של סבבי A עד C. בנוסף, הקרן מעניקה לחברות הפורטפוליו שלה גישה ליכולות השיווק של מיקרוסופט ושותפותיה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x