$
הייטק והון סיכון

שלמה קרמר ונורווסט משקיעים 13 מיליון דולר ב- Cynet

החברה פיתחה פלטפורמה ובה כלים רבים להגנה מתקדמת על רשתות פנימיות של ארגונים קטנים ובינוניים, מה שמקנה להם יכולות אבטחה של תאגידים גדולים. בעקבות הסבב, צפויה החברה להתרחב ולגייס עובדים בארץ, באירופה ובארה"ב

מאיר אורבך 16:3027.06.18
חברת הסטארט-אפ הישראלית סיינט (Cynet) גייסה 13 מיליון דולר בסבב שני. עד כה גייסה החברה כ-21 מיליון דולר; הסבב הנוכחי הובל בידי Norwest Venture Partners ושלמה קרמר והשתתפו בו גם המשקיעים המקוריים של סיינט, Ibex Investors.

 

 

לסיינט מאות לקוחות ושותפים ברחבי העולם והחברה מעסיקה כיום 70 עובדים, מתוכם 60 בישראל. בעקבות הסבב, תגייס החברה עובדים נוספים בישראל, ארה"ב ואירופה. סיינט הוקמה בידי אייל גרונר ב-2015, שמכהן כמנכ"ל משותף יחד עם עוזי קריגר.

 

שלמה קרמר שלמה קרמר צילום: עמית שעל

 

 

גרונר הקים את החברה לאחר שזיהה שבעוד חברות קטנות ובינוניות (מאות עד עשרות אלפי עובדים) מותקפות באותן סוגי מתקפות סייבר שאותם חווים גם ארגונים גדולים. לחברות הללו אין את משאבי האנוש והכספים שנדרשים להגנה על הרשתות הפנימיות שלהם - תהליך שמצריך התקנת מערכות שונות, אינטגרציה ותפעול בידי אנשי אבטחה מיומנים.

 

הפלטפורמה של סיינט משתמשת בטכנולוגיה שניתנת ליישום על עשרות אלפי תחנות קצה בפחות משעתיים. הפלטפורמה, Cynet 360, כוללת כלים רבים להקנה על משתמשים, תקשורת, תחנות קצה ושרתים ברשתות פנימיות. הפלטפורמה לא רק מונעת מתקפות, אלא גם מזהה מתקפות שכבר התרחשו ומאפשרת תגובה מיידית ומדויקת מרחוק. כדי לתמוך בלקוחות, החברה גם מפעילה מרכז ניטור אבטחה (CySoc) שכולל זיהוי ותגובה לאיומים בזמן אמת. 

 

אייל גרונר מסר: "המימון הנוסף והמעורבות של Norwest ושלמה קרמר יסייעו לנו לממש את האסטרטגיה של סיינט, שכבר הוכיחה את עצמה בקרב מאות הלקוחות שלנו: לאפשר לכל ארגון, גם אם משאבי התקציב וכח האדם שלו מוגבלים, פתרון אבטחת מידע לרשת הפנים ארגונית שהוא שווה ערך למה שנהנים ממנו ארגוני פורצ'ן 1,000 שרוכשים מערכות אבטחת מידע רבות. כבר היום אנחנו מגינים על מאות אלפי תחנות קצה ברחבי העולם, ומתכוונים כעת להתרחב במהירות לשווקים חדשים".

 

אייל גרונר אייל גרונר

 

 

"כמעט כל פתרונות האבטחה הקיימים היום נבנו כדי לטפל בחלק אחד של ארכיטקטורת ההגנה הארגונית המורכבת", אמר דרור נחומי, שותף כללי בקרן נורווסט. "אך לחברות קטנות עד בינוניות אין את המשאבים הנדרשים כדי להגדיר, לבחור, להטמיע ולנהל עשרות מוצרים מספקים שונים. התרשמנו מאוד מהחזון של סיינט והצלחתה המוכחת עם הלקוחות, תוך מתן פתרון הגנה מלא לרשתות הפנימיות של ארגונים דרך מוצר אחד. אנחנו מאמינים שסיינט תהיה מובילת שוק במענה לצורך האדיר שקיים בקרב חברות קטנות ובינוניות".

 

 

 

"סיינט מביאה פתרון שבאמת משנה את כללי המשחק לטובת ארגונים המבקשים להגן על הרשת הפנימית" אמר קרמר. "בפעם הראשונה, ארגון בכל גודל שהוא יכול ליישם את אותה דרגת אבטחה כמו בארגונים גדולים, ללא קשר לגודל הארגון או למגבלות של משאבים או תקציב. פלטפורמת 360 של Cynet חוסכת לארגונים זמן, כ"א וכסף - תוך מתן גיבוי של הגנה, איתור ותגובה בקו הקדמי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x