$
הייטק והון סיכון

חברת Preempt גייסה 17.5 מיליון דולר

זהו סבב שני לחברת אבטחת המידע הישראלית, אותו הובילו קרן ClearSky וענקית ההשקעות בלקסטון. Preempt פיתחה פלטפורמה לאימות זהות שפועלת באופן רציף ומנטרת התנהגות משתמשים לזיהוי פריצות ואיומים פנימיים

מאיר אורבך 16:0227.06.18

חברת הסייבר הישראלית Preempt גייסה 17.5 מיליון דולר בסבב גיוס שני. הגיוס החדש היה בהובלת קרן ClearSky, וענקית ההשקעות בלקסטון. בגיוס השתתפו גם המשקיעים הקודמים של החברה - ג'נרל קטליסט, מייסדי טראסטיר מיקי בודאי וראקש לונקאר. סך ההון שהושקע בחברה עומד על 27.5 מיליון דולר. פטריק היים, שותף פעיל ב-ClearSky, יצטרף לדירקטוריון החברה.

 

 

Preempt מגינה על ארגונים באמצעות סיכול איומים פנימיים ופרצות אבטחה; הפלטפורמה של Preempt מנטרת באופן רציף איומים על בסיס זהות, התנהגות ורמת סיכון. מערכת אימות הזהויות של החברה מאפשרת התקנה דינמית, שלא פוגעת בתפקוד העסקים. עד כה, הותקן המוצר בכמה ארגונים גדולים בתחומי הפיננסים, המסחר, הבריאות והמשפט, ביניהם כאלה מרשימת פורצ'ן 500.

 

עובדי Preempt עובדי Preempt

 

 

החברה מעסיקה כיום 40 עובדים, מתוכם 22 בישראל. "בשונה מחברות אחרות שמקימות פעילות ועוברות לארצות הברית, את החברה הקמתי ביחד עם שותף אמריקאי בעל ניסיון שיושב שם והוא המנכ"ל של החברה", אמר ל"כלכליסט" רומן בליאכמן, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה ואחד ממייסדיה. "אנחנו נשתמש בגיוס החדש להגדיל את המכירות בארצות הברית ובארץ להאיץ את הפיתוח של המוצרים".

 

"בלקסטון החלה את יחסיה עם Preempt כלקוחה, ובמהלך שיתוף הפעולה נחשפנו ליכולת הביצוע והחזון של החברה" אמר אדם פלטשר, סמנכ"ל אבטחת המידע של בלקסטון. "ככל שמערך ההגנה משתנה ומתמקד יותר בזהות המשתמש וגישה למשאבים, החזון של Preempt והפתרונות האדפטיביים שלה מהווים אלטרנטיבה חזקה וחדשנית למניעת איומי סייבר בזמן אמת".

 

 

"משימתנו היא לספק גישה הוליסטית יותר בכל הנוגע לאבטחה ולהגנה על הזהות ולהקל על חברות לסכל איומים לפני שהם פוגעים בארגון." אמר המנכ"ל והמייסד השותף של Preempt, אג'יט סנצ'טי. "השקעה זו, אשר נתמכה ע"י מספר מנהלי אבטחת מידע מובילים-ביניהם פטריק היים ואדם פלטשר - מעניקה תוקף לחזון שלנו, לפיו הארגון זקוק לגישה חדשה ומודרנית למניעת פרצות אבטחה ואיומים מבפנים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x