$
הייטק והון סיכון

בנק RBC ישקיע 2 מיליון דולר במחקרי הסייבר של אונ' בן גוריון

הבנק הקנדי המלכותי ישקיע במחקרי מכון BGN Technologies לאבטחת מידע, שהובילו להקמת יותר מ-100 חברות סטארט-אפ. המימון יתמקד במחקרי טכנולוגיות AI ולמידת מכונה בתחום הסייבר

הגר רבט 12:0927.06.18
רויאל בנק אוף קנדה (RBC) ישקיע 2 מיליון דולר במחקר של המכון לאבטחת מידע של אונ' בן גוריון - BGN Technologies. מהאוניברסיטה נמסר כי המימון יתמוך בפיתוח טכנולוגיות בינה מלאכותית ושיטות המבוססות על למידת מכונה לצמצום נזקי מתקפות סייבר. תחומי המחקר יפותחו בשיתוף עם פרופ' יובל אלוביץ וד"ר אסף שבתאי, מהמחלקה להנדסת מערכות מידע ותוכנה של האוניברסיטה.

 

 

Technologies BGN היא חברת הטכנולוגיות של אונ' בן גוריון. החברה ממסחרת את ההמצאות של חוקרי האוניברסיטה והקימה עד היום יותר מ-100 חברות סטארט-אפ במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים כגון ביופארמה, סייבר, קלינטק, מכשור רפואי, אופטיקה ועוד.

 

אונ' בן גוריון אונ' בן גוריון צילום: מאיר אזולאי

 

 

בנוסף, היא אחראית להקמת חממות ומאיצים טכנולוגיים בשיתוף עם גופים מובילים בשוק הישראלי ויצרה שותפויות ארוכות טווח עם חברות רב לאומיות כדויטשה טלקום, Dell-EMC, פייפאל ולוקהיד מרטין.

 

מרטין וויילדברגר, סמנכ"ל תפעולי טכנולוגיות ואופרציות ב-RBC, מסר בעקבות ההודעה: "בעולם המורכב להפליא של ימינו, אנחנו זקוקים לטכנולוגיות מתקדמות כמו AI ולמידת מכונה כדי להמשיך ולפתח אבטחת מידע מובילה. שותפות זו תעזור לתמוך בהגנת הסייבר שלנו על ידי עבודה עם מומחים בולטים בתחום זה, כדוגמת החוקרים באוניברסיטת בן גוריון".

 

 

 

דני שטייר, מצוות הפיתוח העסקי בתחום ההייטק ב-BGN Technologies, הוסיף: "שותפות זו מספקת לחוקרים שלנו את ההזדמנות להמשיך וליישם את מעמדם המוביל בחקר אבטחת הסייבר בתחום הבנקאות, שם האבטחה חיונית לפעילות היומיומית ולבטיחות המידע של הלקוחות".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x