$
חדשות טכנולוגיה

מנכ"ל אינטל הזמני: אני לא רוצה את התפקיד

בוב סוואן, סמנכ"ל הכספים של ענקית השבבים, הודיע לעובדיו שאין הוא מעוניין להחזיק בתפקיד באופן קבוע. הסרתו מרשימת המועמדים למשרה זו צפויה להקשות על הדירקטוריון למנות מנהל מתאים מקרב עובדי אינטל

עומר כביר 11:4127.06.18
המנכ"ל הזמני של אינטל, בוב סוואן, שהחליף בשבוע שעבר את בריאן קרזניץ', אמר לעובדים שהוא לא מעוניין להתמנות למנכ"ל הקבוע של ענקית השבבים - כך לפי דיווח של בלומברג.

 

 

לדברי מקור עם ידע בנושא, סוואן אמר את הדברים במהלך פגישה כללית של עובדי אינטל שנערכה בעקבות הודעת הפרישה הדרמטית של קרזניץ'. סוואן, שמכהן גם כמנכ"ל הכספים של החברה, ימלא את שני התפקידים במקביל עד לבחירת מנכ"ל קבועה.

 

בוב סוואן בוב סוואן צילום: intel

 

 

הסרת מועמדותו של סוואן צפויה להקשות משמעותית על מאמצי הדירקטוריון למנות מנכ"ל מקרב עובדי החברה הקיימים. אינטל, שב-18 ביולי תחגוג יום הולדת 50, תמיד נהגה למנות מנכ"לים מקרב עובדי החברה הוותיקים. עם זאת, עזיבתו הבלתי צפויה של קרזניץ', בעקבות מערכת יחסים בהסכמה שניהל עם אחת מעובדות החברה, קטעה רצף של חילופי מנכ"לים יציבים בהליך מתוכנן וקפדני.

 

 

 

כמה מועמדים טבעיים עזבו את אינטל או נדחקו החוצה מהחברה בעקבות מינוי קרזניץ', וכהונתו הקצרה יחסית לא הותירה די זמן על מנת לטפח מחליפים אפשריים חדשים. עתה, ייתכן שתבחר אינטל לפנות לאחד מאותם פורשים כדי שיחזר לעמוד בראש החברה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x