$
מכשירים ומדריכים

דיווח: הגלקסי S10 של סמסונג יכלול טכנולוגיית זיהוי פנים ישראלית

המכשיר שייחשף בשנה הבאה ויחגוג את השנה העשירית להולדת סדרת הפרימיום S, יכלול ככל הנראה פיתוחים של מנטיס ויז'ן מפתח תקווה שמאפשרים יכולות סריקת פנים מתקדמות. בנוסף, יזכה בסורק טביעות אצבע שמוטמע במסך שלו

רפאל קאהאן 12:2525.06.18

סמארטפון הדגל הבא של סמסונג, הגלקסי S10, ייחשף רק בשנה הבאה - אך כבר מתחילים לדלוף פרטים ראשונים על המכשיר, שצפוי לחגוג את השנה העשירית להולדת סדרת הפרימיום של הענקית הקוריאנית. לפי דיווח של האתר הפיננסי הקוריאני The Bell, יכלול ה-S10 שורה של טכנולוגיות מתקדמות - ביניהן מערכת זיהוי פנים שפיתחה חברת מנטיס ויז'ן הישראלית.

 

 

החברה כבר שיתפה פעולה עם שיאומי להבאת כלי זיהוי הפנים שלה לשוק. בין השאר, מתבלטת טכנולוגיית מנטיס ויז'ן בכך שהיא מאפשרת איכות סריקת פנים גבוהה משמעותית משל חברות כאפל, סמסונג והאחרות. החברה מפתח תקווה, שמתמחה בפיתוח מערכות אופטיקה, כבר זכתה להשקעה מקרן סמסונג, ויתכן שהעסקה שלה עם שיאומי היוותה הוכחת יכולת; עתה, לאחר שהוטמעה הטכנולוגיה שלה בטלפון ה-Mi 8, מכשיר דגל חשוב, בחרה גם סמסונג בפיתרון שלה.  

 

עיצוב קונספט של מכשיר הגלקסי S10 עיצוב קונספט של מכשיר הגלקסי S10 צילום: PhoneDesigner

 

 

מנטיס ויז'ן מסרה ל"כלכליסט" כי היא נמצאת בקשר עם חברות מובילות ברחבי העולם ובעיקר באסיה, שמהווה עבורה שוק אסטרטגי - אך אינה מגיבה לשמועות וספקולציות.

 

לפי הערכות, טכנולוגיית זיהוי פנים מתקדמת - לא ידוע אם מתוצרת מנטיס או ספק אחר - היתה אמורה להגיע למכשירי סמסונג עוד השנה בפאבלט ה-Note 9. ואולם, ככל הנראה שהמכשיר הזה לא יכלול חידושים מהותיים על פני קודמו המוצלח Note 8.

 

 

 

הגלקסי S10 הוא מכשיר חשוב ביותר עבור החברה הקוריאנית, וצפוי לזכות בסורק טביעות אצבע שמוטמע במסך שלו, ולשמור על תצוגה בתצורת 5.8 אינץ' לדגם הסטנדרטי ו-6.2 אינץ' לדגם המוגדל. העיצוב הוא של מסך ללא שוליים, אך לא כזה שמכסה את כל החזית; בעוד יצרניות קטנות יותר כ-Oppo ו-Vivo הצליחו להשיק מכשירים שכאלה הודות למצלמות נשלפות למיניהן, בחרה סמסונג בפיתרון הפשוט יותר, גם אם אינו חדשני. יש לזכור שמדובר ביצרנית עצומה, שמייצרת מכשירים בהיקפים גדולים בהרבה משל Oppo ו-Vivo, כך שפתרונות נשלפים עלולים לסבך ולייקר את הייצור ולהקשות על בקרת איכות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x