$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Silverfort גייסה 11.5 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת לאימות זהות רב שלבי עבור ארגונים, שנועדה להתמודד עם פריצות שמתבססות על סיסמאות גנובות. את סבב הגיוס הובילה TLVPartners והשתתפו בו משקיעי החברה הקיימים

הגר רבט 15:0025.06.18

חברת הסטארט-אפ סילברפורט (Silverfort) גייסה 11.5 מיליון דולר בסבב ראשון, שבוצע בהובלת קרן TLVPartners. בסבב השתתפו גם משקיעי החברה הקיימים StageOne ו-Singtel Innov8. בעקבות הגיוס יצטרף שחר צפריר, שותף מנהל בקרן TLV Partners, לדירקטוריון החברה.

 

 

את סילברפורט הקימו ב-2016 הד קובץ, מתן פטאל וירון קסנר – כולם בוגרי יחידה 8200. בעקבות הגיוס החברה מתכננת להרחיב את פעילותה בארה"ב, בישראל ובאירופה בתחומי המכירות, השיווק, המחקר והפיתוח.

 

 

 

מתן פטאל, הד קובץ וירון קסנר מתן פטאל, הד קובץ וירון קסנר צילום: יחצ

 

 

החברה פיתחה פתרון אימות זהות מאובטח לרשתות ארגוניות וסביבות ענן, שאינו דורש שינויים בשרתים או במכשירי הקצה של הארגון. הטכנולוגיה שלה מאפשרת הפעלת אימות רב שלבי עבור כל סוגי המערכות בארגון, כולל מערכות שלא תומכות ביכולות אלו כיום. בכך, מסייעת החברה גם לאבטחת לקוחותיה וגם לעמידתם בתקנים בינלאומיים.

 

מהחברה נמסר כי גניבת סיסמאות היא אחת הבעיות החמורות בעולם אבטחת המידע. שיעור מקרי תקיפת הסייבר שעשו שימוש בסיסמאות גנובות עלה מ-50% ב-2015 ל-81% היום. פתרון האימות של החברה מאפשר לארגונים להוסיף שכבת אבטחה מתקדמת לכלל המערכות, השרתים וסביבת העבודה.

 

הד קובץ, מנכ"ל החברה, מסר: "המטרה שלנו היא לאפשר אימות מאובטח ברחבי הארגון כולו, מבלי לבצע שינויים במערכות הקיימות ומבלי לפגוע בפעילות השוטפת של העובדים. פתרונות האימות הקיימים בשוק כבר לא מסוגלים להתמודד עם הגודל, המגוון והדינמיות של הרשתות הארגוניות בימינו. מרבית תקיפות הסייבר בימינו מתבצעות בעזרת זהויות גנובות והמגמה רק הולכת ומחמירה, מה שמראה שהפתרונות הקיימים אינן נותנים מענה מספק"

 

 

שחר צפריר שחר צפריר

 

 

 

“שינויים דרמטיים בסביבה הטכנולוגית הארגונית, כולל כניסה נרחבת של טכנולוגיות ענן ו-IoT, חושפים את הארגון לתקיפות סייבר מסוגים חדשים, ודורשים דור חדש של פתרונות אותנטיקציה, הסביר שחר צפריר. "הרבה חברות בתחום האותנטיקציה מציעות פתרונות אימות לאפליקציות web מודרניות. אבל איך מוסיפים אימות מאובטח למכשור IoT רפואי, מערכות תשתית קריטיות, או תיקיות וכוננים משותפים שחשופים כיום למתקפות נוזקות כופר? כיצד ניתן לאבטח את האימות ברשתות ארגוניות דינמיות, שמתפרשות על פני חוות שרתים שלמות וספקי ענן שונים, ומכילות אלפי שרתים וירטואליים שמתחלפים בכל יום? סילברפורט פותרת את הבעיות הללו עבור לקוחותיה ומאפשרת להם להוסיף אימות מאובטח לכל המשתמשים, המערכות והסביבות השונות מפלטפורמה מרכזית אחת, בצורה שקופה למשתמש וללא צורך בהטמעה מורכבת. החברה פיתחה טכנולוגיה מרשימה, בנתה צוות חזק ביותר,ויש לה את הפוטנציאל לשנות את שוק האותנטיקציה מהיסוד".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x