$
אפליקציות

אינטל מבטלת אפליקציה שנועדה ללמוד את הרגלי המשתמשים

אפליקציית Midu החלה את חייה כיישום לניהול משימות, אך העבירה מידע לאינטל כדי ללמוד על הרגלי שימוש במחשוב לביש. היישום נסגר, שנתיים לאחר השקתו, ביחד עם אחת מחטיבות המכשירים של ענקית השבבים

אמרל ונקרט 17:1518.06.18

אפליקציית ניהול הזמן Midu סיימה את חייה לאחר שנתיים בלבד. בפוסט בפייסבוק שפרסם רונן סופר, מנהל מוצרי התוכנה באינטל, חשף את העובדה כי האפליקציה פותחה בידי עובדי אינטל בישראל כדי ללמוד על צרכי המשתמשים בה.

 

 

"אתם אולי זוכרים שהבטחנו ש-Midu לעולם לא תציג פרסומות, או תשתמש במידע האישי שלכם כדי להרוויח כסף", כתב סופר, "אני חושב שהגיע הזמן שתדעו את הסיבה לביטחון שהיה לנו בהבטחה הזו".

 

רונן סופר רונן סופר צילום: עמית שעל

 

 

האפליקציה, כך הסביר סופר, נוצרה בידי עובדים במחלקת המחשוב הלביש של אינטל כדי ללמוד את הצרכים וההרגלים של המשתמשים. סופר הודיע שהאפליקציה, שפותחה במקור עבור Vaunt - מיזם המשקפיים החכמים הכושל של אינטל, תפסיק לעבוד בתוך שבועיים.

 

 

באפריל הודיעה אינטל כי היא סוגרת את חטיבת המכשירים החדשים שלה (NDG), ומפטרת חלק מעובדיה. "בדיוק כאשר הטכנולוגיה הבשילה והגיע הזמן שהיא תספק למשקפי Vaunt את ההקשרים הנכונים לפעולה, החטיבה נסגרה, ואיתה, למרבה הצער, גם Midu", הסביר סופר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x