$
חדשות טכנולוגיה

לחובבי הביזאר: יוצר "ריק ומורטי" משיק משחק וידאו

ג'סטין רוילנד, מיוצרי סדרת האנימציה הפופולרית, כתב ודיבב את Trover Saves the Universe, משחק אקשן חביב. שולטים בו בדמויות מוזרות בעולם משונה ומצחיק, שמזכיר את הסגנון הנונסנסי של הסדרה

יואב סטולר 16:1817.06.18

ג'סטין רוילנד, אחד משני יוצרי סדרת האנימציה המצליחה "ריק ומורטי", חשף משחק חדש שהוביל את כתיבתו והשתתף בדיבוב שלו.

 

 

מדובר במשחק פלטפורמות בשם Trover Saves the Universe, בו מגלמים את דמותו של יצור ג'לטיני, בעולם ססגוני ומשונה המזכיר את אחד מעולמות הסדרה. לא נחשף יותר מדי מידע על המשחק שהוצג בטריילר קצר וביזארי בכנס המשחקים E3, אך ידוע שהוא יושק לקונסולת הפלייסטיישן 4, ביחד עם גרסת VR.

 

 

 

 

 

הדמות בה שולטים מזכירה בצורתה ובקולה את מורטי, ומדובבת בידי רוילנד. אווירת המשחק נראית תלושה ומוזרה: לטרובר יש שני זוגות עיניים במקום עיניים רגילות, הדמויות סביבו קריקטוריות, העולם ססגוני במיוחד ואפילו הטריילר עצמו לא שגרתי: מציגה דמות של יצור שצופה בו באמבטיה, ומתחשמל כשהטלוויזיה שלו נופלת אל תוך המים.

 

 

 

לפי פרסום בבלוג החברה המפתחת, squanch games (ששמה נלקח אף הוא מהסדרה, שיצר רוילנד ביחד עם דן הרמון), יגיע המשחק לשוק בתחילת 2019 ולספק הרבה נונסנס. בהתחשב בכך שהעונות הבאות של ריק ומורטי נמצאות עדיין בעבודה ולא ידוע מתי יגיעו למסכים, לא מן הנמנע שרבים מחובבי הסדרה יסתפקו בינתיים בטרובר והעולם המשונה שלו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x