שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

אינסטגרם מתחרטת, לא תודיע כשמבצעים לתמונתכם צילום מסך

החברה הודיעה בתחילת השנה שתעדכן משתמשים כשמתעדים סטוריז, כדי לשמור על פרטיותם; עתה החליטה שלא תשיק את התכונה הזו, מבוקשת ככל שתהיה. בנוסף, צפויה להפעיל כלי בסיסי לניטור זמן הגלישה

יואב סטולר 14:2917.06.18

אינסטגרם הודיעה שלא תשיק תכונה שתודיע למשתמשים מתי שאחרים מבצעים צילומי מסך לפוסטים הזמניים שלהם, הסטוריז. התכונה, שהחלה להיבחן בתחילת השנה, יכלה לשפר משמעותית את פרטיות הגולשים, ולמנוע הפצה לא מבוקרת של תוכן שפרסמו לחבריהם בלבד.

 

 

עתה, מסרה החברה לבאזפיד שלאחר בדיקה של מספר חודשים, ייגנז הפיתוח. לפי הודעת אינסטגרם, המשתמשים יוכלו להמשיך לבצע צילומי מסך לסטוריז ללא מגבלה, על אף שהדבר מהווה פגיעה בפרטיות מי שפרסם אותם. 

 

סטוריז באינסטגרם סטוריז באינסטגרם

 

 

בתוך כך, נודע שאינסטגרם מתכננת להשיק תכונה חדשה שתאפשר להגביל ולנטר את משך השימוש באפליקציה. זהו צעד שמהווה יישור קו עם iOS של אפל ואנדרואיד של גוגל, שמציגות אף הן נתוני שימוש, כדי לצמצם את ההתמכרות למובייל.  

 

 

 

לפי דיווח של TechCrunch, שנשען על צילומי מסך מגרסאות ערכת המפתחים של אינסטגרם, יוכלו הגולשים לקבוע לעצמם מכסות יומיות לשימוש באפליקציה שיוגדרו בכפולות של חמש דקות. בחלוף הזמן שנקבע, תוצג למשתמש התראה, אך היישום לא ייכבה או יחזור ויציג את ההתראה. בסופו של דבר, החברה שבבעלות פייסבוק רוצה ליישר קו עם טרנד ניטור משך השימוש אך בלי לפגוע בזמן הגלישה - רכיב משמעותי בקביעת תמחור הפרסומות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x